Gençkart nakit avans çekilemiyor

erenque

Hectopat
Geçenlerde ziraat şubesinden gençkartımın nakit avansını aktifleştirdim. SMS onayı falan da geldi Ziraat'ten fakat para çekmeyi bir türlü beceremedim. Mobil uygulamada kartın harçlık avansı tanımlı olarak gözüküyor ne yapmam gerek? Teşekkürler şimdiden.

Uygulama içerisinde bulunan arama çubuğuna nakit avans yazıp seçin. Kartınızı seçtikten sonra gerekli bilgileri girerek size tanımladıkları limit doğrultusunda nakit avans çekebilirsiniz.

Geçenlerde ziraat şubesinden gençkartımın nakit avansını aktifleştirdim. SMS onayı falan da geldi Ziraat'ten fakat para çekmeyi bir türlü beceremedim. Mobil uygulamada kartın harçlık avansı tanımlı olarak gözüküyor ne yapmam gerek? Teşekkürler şimdiden.
Harçlık avans sadece alışverişlerde aktif oluyor. Yani kredili mevduat hesabı veya nakit avans gibi nakit olarak çekemiyorsun. Eğer banka kartı ile alışveriş yaparken ve bakiyeniz bittiyse o zaman harçlık avans kullanabiliyorsunuz. Bazıları Nays, Tosla gibi ön ödemeli kartlara yükleyip kullanabiliyor. Ama bazı ön ödemeli kartlar artık çalışmıyor.

Uygulama içerisinde bulunan arama çubuğuna nakit avans yazıp seçin. Kartınızı seçtikten sonra gerekli bilgileri girerek size tanımladıkları limit doğrultusunda nakit avans çekebilirsiniz.
Hocam o düz nakit avans, bu arkadaş KYK burs/kredi alanlara özel tanımlanan faizsiz/masrafsız 2000TL limitli olan harçlık avanstan bahsediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı