Yapı Kredi kredi kartı ödeme tarihi ne zaman?

N0rvecli

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Türk Silahlı Kuvvetleri Uz. Çvş. Ad
Merhaba. Yapı Kredi world kartım var. Hesap kesim tarihi 28 Eylül 2023 ve son ödeme tarihi 9 Ekim 2023 olarak belirlenmiş. Eğer karttan bugün veya bundan sonraki gün harcama yaparsam, yeni hesap kesim tarihi ve son ödeme tarihi ne zaman olacak?

Hesap kesim tarihinde ekstreniz geldikten sonra yaptığınız her harcama bir sonraki ayın ekstresinde gelir size. Bir sonraki hesap kesim tarihi de bu aykiyle aşağı yukarı aynı gün olur gelecek ay.

Merhaba. Yapı Kredi world kartım var. Hesap kesim tarihi 28 Eylül 2023 ve son ödeme tarihi 9 Ekim 2023 olarak belirlenmiş. Eğer karttan bugün veya bundan sonraki gün harcama yaparsam, yeni hesap kesim tarihi ve son ödeme tarihi ne zaman olacak?
Bugün yaptığınız bir harcama 28 Ekim'e kadar olacak harcamalarınıza yansayacak ve ödeme tarihi 9 Kasım olacak.

Her ayın 28'i değişmez o. 29'undan itibaren harcamalarınız gelecek ay ekstresine yansır. Son ödeme tarihine değil kesilme tarihine bakacaksınız.

Anladım şu an her ay stabil şekilde galiba bu arada limitim tam olmasına ragmen 193 TL hesap özeti borcu diyor nedir bu acaba?

Geri
Yukarı