Yapı Kredi World Card'a özel +3 taksit

Unprocurabl3

Kilopat
Merhaba. Sinerji Bilgisayar'dan ekran kartı almak istiyorum. 2 taksite ek vade farkı var. Onu kabul ediyorum fakat aşağıdaki açıklamada +3 taksit olacagına dair bir ibare var. Bankayı arıyorum işlemi yapmadıgınız için bilemeyiz diyor. Bazen BDDK kanununa takılan elektronik ürünler var diyor. Atıyorum telefon vb. firmayı arıyorum bankabilir diyor. Arada kaldım :D bilgisi olan var mı? Bu +3 taksit ödeme ekranında görünmuyor sanırım. Bunu nasıl netleştirebilirim?
Yakın zamanda bu firmadan world Card ile ekran kartı alan var mı? +3 taksiti kontrol edebilirse çok makbule geçer.

1684923248422.png

1684923286234.png

Her gün yaptığımız işlem bilgisayar toptancısı satış personeli olarak +3 ibaresi bankanın size vereceği taksittir.
Ufak not: ekstrelerden kontrol edebilirsin toplamda 5 taksit uygulanmış olacak.

Her gün yaptığımız işlem bilgisayar toptancısı satış personeli olarak +3 ibaresi bankanın size vereceği taksittir.
Ufak not: ekstrelerden kontrol edebilirsin toplamda 5 taksit uygulanmış olacak.
Vermeme ihtimali var mı peki hocam ? Banka ile gorustugumde net birşey soylemıyor. Boyle bir taksit var da demıyor arada kaldım :D

Vermeme ihtimali var mı peki hocam? Banka ile gorustugumde net bir şey soylemıyor. Boyle bir taksit var da demıyor arada kaldım :D

Çok düşük ihtimal vermeme ihtimali, bunu anlamanız için hesap ekstrenizi kontrol etmeniz
gerek, bu konuda bizde müşterilere net bir şey diyemiyoruz maalesef bankalara kalmış bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı