Steam Yapılabilecek maksimum güvenlik nasıl olur?

ganpeO

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Steam'de en iyi ve sağlıklı şekilde nasıl hesabımızı nasıl koruyabiliriz?
Steam Guard fix zaten.
Girerken çift doğrulama.
Hesabın bağlı olduğu maili iki aşamalı doğruya almak ve hesabı da başka bir hesapla korumaya almak.
Bunları yaptıktan sonra başka bildiğiniz bir yöntem var mıdır?
Çünkü malum sadece tek 1 VAC ban da hayatımız ters dönüyor, büyük bir leke geliyor hesaba. Bundan korunmak şart oldu. Her geçen gün Steam'in destek kısmında bir sürü yardım talebi görüyorum hesap çalınması ve hırsızın VAC ban yedirtmesi gibi durumlar yaygınlaştı.
Şimdiden teşekkürler.

2 aşamalı doğrulama yapmanız ve her önünüze gelen bağlantıya tıklamamanız yeterli.

Başka bir önlemi yok ama Steam'den garip mesajlar arkadaşlık istekleri geliyorsa gelen hesapları Steam'a rapor etmek faydalı ve gelen her mesaja tıklanmamalı.

2 aşamalı doğrulama yapmanız ve her önünüze gelen bağlantıya tıklamamanız yeterli.
Her türlu güvenlik önlemim var iken yabanci omeglede geziyordum, Yunan bir şahıs yemin ederim ki 5sn de falan steamimi aldı yüzüme bilgilerimi söyledi şoka girdim neredeyse. Sebebini sorunca açık bağlantı ile kolayce erişiyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı