Yapılan değişiklikler geri alınıyor

Shazam5278

Centipat
Güncelleme varmış güncelleme yapıyordum çok uzun sürdü kapatmam gerekti kapatıp geri açtığımda bilgisayarınızda yapılan değişiklikler geri alınıyor demeye başladı ama çok uzun sürüyor, hala açılmadı laptop.
Nasıl açabilirim?
Peki beklesem açılır mı?

Son düzenleme:
Update yapilirken neden kapatiyorsunuz bilgisayari? Orada koskocaman yaziyor "GUNCELLEME SIRASINDA BILGISAYARI KAPATMAYIN VEYA FISI CEKMEYIN" diye. Sistem dosyalari hasar gormustur, onlari tariyor ve duzeltiyor olabilir.

Aslında arasıra yaptığım bir olaydı ama hiç bu kadar uzun sürmemişti o yüzden endiş duydum herhalde büyük bir güncelleme idi yarım saate biter sandım 2 saat geçti hala yüzde 20 idi beklemek istemedim kapadım ama şansa bakınki hala bekliyorum ve belki de daha uzun sürecek 😅

İlgin için teşekkür ederim bu sefer sabırlı davrandım ve geri açıldı sorunsuz bir şekilde bir daha böyle bir davranışta bulunöayacağım dersimi aldım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı