Yapılan EBA programları ne alemde?

Kesinlikle arkadaşın çabasını az görmek için demiyorum ama forumdakilerin de teyit ettiği üzere programın tek yaptığı tarayıcı entegrasyonu şeklinde siteyi gördüğünüz pencerede açmaktı. Sonrasında geliştirdi mi bilmiyorum.
Kullanmakta olduğunuz tarayıcıdan EBA linkinin kısayolunu masaüstüne sabitleseniz aynı hızı kazandırır size.

Kesinlikle arkadaşın çabasını az görmek için demiyorum ama forumdakilerin de teyit ettiği üzere programın tek yaptığı tarayıcı entegrasyonu şeklinde siteyi gördüğünüz pencerede açmaktı. Sonrasında geliştirdi mi bilmiyorum.
Kullanmakta olduğunuz tarayıcıdan EBA linkinin kısayolunu masaüstüne sabitleseniz aynı hızı kazandırır size.
Destek olmak için kullanacaktım zaten.

Destek olmak için kullanacaktım zaten.
Bence işe yarar olmamasına rağmen kullanmak yerine geliştirilmesi üzere öneride bulunup arkadaşın çalışma azmini besleyerek program belirli bir seviyeye geldikten sonra kullanmak daha sağlıklı olur. Tabii ki biz de kendisinin daha iyi şeyler yapmasını istiyoruz ama bunu artısı olmayan bir programı indirip kullanarak sağlayamayız diye düşünüyorum. Yine de siz bilirsiniz.

Eğer zamanla yaptığı gelişmeleri forum üzerinde belirterek yayınlamaya devam ederse talep görebileceğini ve bizlerden her daim destek göreceğini söyleyebilirim.

Bu arkadaşımızın çabasını takdir ediyoruz misal, kendisinin ortaya koyduğu yazılım gayet güzel işliyor. Kullanılması üzere öneriyorum.

Hocam dediğiniz işlemi Opera'dan nasıl yapıyoruz.

Hocam dediğiniz işlemi Opera'dan nasıl yapıyoruz.
Chrome'da şöyle işliyor, muhtemelen Opera'da da aynıdır: EBA'yı yer işaretleri çubuğuna kaydettikten sonra çubuk üzerinden bulduktan sonra basılı tutarak masaüstüne sürüklerseniz URL'nin kısayolunu bırakıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı