Yapılan Oyun Nerede Yayınlanabilir?

umutakyol3

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 3D bir FPS oyunu yaptım. Steam 100 dolar istiyor ve bizim için çok fazla geliyor. Steam, Epic Games veya itch IO dışında platform önerebilir misiniz? İitch. IO da 1 GB sınırı var o yüzden orayı kullanamıyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben 3D bir FPS oyunu yaptım. Steam 100 dolar istiyor ve bizim için çok fazla geliyor. Steam, Epic Games veya itch IO dışında platform önerebilir misiniz? İitch. IO da 1 GB sınırı var o yüzden orayı kullanamıyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Ücretsiz yapacaksanız bir defaya mahsus para alıyor Epic Games fakat ücretli yapacaksanız komisyon belirliyor.

Google playde yayınlayabilirsiniz. Sanırım 25 dolar ödeyip sonrasında diğer oyunları da bedava yayınlayabiliyordunuz. Tabii oyunu portlamanız gerekecektir.

Google playde yayınlayabilirsiniz. Sanırım 25 dolar ödeyip sonrasında diğer oyunları da bedava yayınlayabiliyordunuz

Benim oyunum PC için eğer yanlış anlamadıysam play sotre dediniz eğer yanlış anladıysam afedersiniz.

Ücretsiz yapacaksanız bir defaya mahsus para alıyor Epic Games fakat ücretli yapacaksanız komisyon belirliyor.

Ben Epic Games için şirket gerekiyor diye biliyorum hocam yanlış mı acaba?

Kendi web sitenizi açıp orada yayınlayabilirsiniz.

Olabilir ancak ben o işlerden pek anlamıyorum maalesef.

Oyuna bir web sitesi açarak kayıt sistemi ile satabilirsiniz. Bir de reklam yapmanız lazım insanların bilmesi için.

Web sitesini çözeriz ama reklam kısmı zor.

İsterseniz oyunumun eski sürümünü atabilirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı