[Yapım Aşamasında] Türkçe yama uygulama projesi v0.8

Makaleler
9
Daha fazla  
NOT: Çıkmadan önceki son sürüm budur. Çıkana kadar yeni konu açmayacağım. Tam sürümün gelmesi güvenlik testlerinden dolayı uzun sürebilir.

Fonksiyonel olarak sadece yamalara otomatik olarak VirusTotal linki ekleme kaldı.

Öncelikle çok üşendiğim kayıt olma ve şifremi unuttum yerlerinde token göndermesini sağladım.
1678897079382.png

Burada ise ana menümüz var. Sağ tarafta istek/bağışa göre açılan oyun sayıları olacak. Solda ise çeviri gruplarının mevcut çeviri yüzdelerini görebileceksiniz.
1678897162859.png

Profil/Ayarlar menüsünü birleştirdim ve profil fotoğrafı/arka plan eklenebilecek bir yer ekledim.
1678897340559.png

Kütüphane API bağlantısı sağlandı ve arama kutusundaki sorun düzeltildi.
1678897399789.png

En önemli yenilik ise "Çevirilen DLC'ler" ve "İste" kısımlar eklendi. Aşağıda ise kullanıcıların yaptığı yorumların olacağı kısım bulunuyor.
1678897466319.png

Trello'yu da temizledim sayılır neredeyse. Başka fikriniz varsa konuda belirtebilirsiniz. Sonraki konuda görüşmek üzere. (Büyük ihtimalle çok uzun bir süre sonra.)

1678897795652.png

Son düzenleme:
NOT: Çıkmadan önceki son sürüm budur. Çıkana kadar yeni konu açmayacağım. Tam sürümün gelmesi güvenlik testlerinden dolayı uzun sürebilir.

Fonksiyonel olarak sadece yamalara otomatik olarak VirusTotal linki ekleme kaldı.

Öncelikle çok üşendiğim kayıt olma ve şifremi unuttum yerlerinde token göndermesini sağladım.
Eki Görüntüle 1702566

Burada ise ana menümüz var. Sağ tarafta istek/bağışa göre açılan oyun sayıları olacak. Solda ise çeviri gruplarının mevcut çeviri yüzdelerini görebileceksiniz.
Eki Görüntüle 1702569

Profil/Ayarlar menüsünü birleştirdim ve profil fotoğrafı/arka plan eklenebilecek bir yer ekledim.
Eki Görüntüle 1702577

Kütüphane API bağlantısı sağlandı ve arama kutusundaki sorun düzeltildi.
Eki Görüntüle 1702579

En önemli yenilik ise "Çevirilen DLC'ler" ve "İste" kısımlar eklendi. Aşağıda ise kullanıcıların yaptığı yorumların olacağı kısım bulunuyor.
Eki Görüntüle 1702582

Trello'yu da temizledim sayılır neredeyse. Başka fikriniz varsa konuda belirtebilirsiniz. Sonraki konuda görüşmek üzere. (Büyük ihtimalle çok uzun bir süre sonra.)

Eki Görüntüle 1702587
Güvenerek yama indirebileceğimiz bir platform olması çok iyi olur. İnşallah tutar.

not: Çıkmadan önceki son sürüm budur. Çıkana kadar yeni konu açmayacağım. Tam sürümün gelmesi güvenlik testlerinden dolayı uzun sürebilir.

fonksiyonel olarak sadece yamalara otomatik olarak VirusTotal linki ekleme kaldı.

öncelikle çok üşendiğim kayıt olma ve şifremi unuttum yerlerinde token göndermesini sağladım.
Eki Görüntüle 1702566

burada ise ana menümüz var. Sağ tarafta istek/bağışa göre açılan oyun sayıları olacak. Solda ise çeviri gruplarının mevcut çeviri yüzdelerini görebileceksiniz.
Eki Görüntüle 1702569

Eki Görüntüle 1702577

kütüphane API bağlantısı sağlandı ve arama kutusundaki sorun düzeltildi.
Eki Görüntüle 1702579

En önemli yenilik ise "çevirilen DLC'ler" ve "iste" kısımlar eklendi. Aşağıda ise kullanıcıların yaptığı yorumların olacağı kısım bulunuyor.
Eki Görüntüle 1702582

Trello'yu da temizledim sayılır neredeyse. Başka fikriniz varsa konuda belirtebilirsiniz. Sonraki konuda görüşmek üzere. (büyük ihtimalle çok uzun bir süre sonra.)

Eki Görüntüle 1702587

Hocam arayüz güzel olur ve çalışırsa çok güzel bir fikir.

Yeni konular

Geri
Yukarı