Yapış yapış olan deri cüzdan nasıl temizlenir?

Barong

Kilopat
Yer
Çukurova, Adana
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi. Cüzdanım yapış yapış oldu. Kredi kartlarim ve diğer kartvizitlerim de yapış yapış oldu. Sanki üzerine bir tutkal sürülmüş gibi. Nasıl temizleyebilirim? Kolonya ile temizledim fakat hala aynı durum.

Hocam ılık bir suya yatırın kartları daha sonra mikrofiber bulaşık bezleri var onlarla silin. Ama cüzdan için bir şey diyeme eğer hakiki deri falansa bunların özel bir temizleme suları oluyordu onu kullanın.

Hocam ılık bir suya yatırın kartları daha sonra mikrofiber bulaşık bezleri var onlarla silin. Ama cüzdan için bir şey diyeme eğer hakiki deri falansa bunların özel bir temizleme suları oluyordu onu kullanın.
kartların çipine kolonya ve su gelince içinde kalıyor atm chip kart hatası veriyor. kartınızı alın diyip işlem yaptırmıyor. onun için kullanmadan önce 10 saat civarı bekletin veya saç kurutma makinesiyle üfleyin.

Kolonya dökün. Islak mendille silin.
Tiner ilçede denedim dikiş yerleri hala aynı galiba cüzdan değişmem gerekiyor. Pahalı marka bir cüzdan alıyoruz hale bak.
Ilık bir suya yatırmayı düşünüyorum 1 gün civarı. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı