Yaptığım banner satılabilir mi?

Muhammed4855

Hectopat
Merhaba yaklaşık 1 ay önce bir yakınımın isteği üzerine Photoshop'ta banner çalışması yapmaya başladım ve en son bu çalışmayı yaptım. Kendisi başka bir yerden bulduğu bannerı kullanıyor yani benimkine ihtiyacı kalmadı.
Bu ise en son onun için yatığım çalışmaydı öyle duruyor, bunu bir internet sitesinde satabilir miyim sizce? (Çalışmayı PSD şeklindede kaydettim yani neredeyse tamamen düzenlenebiliyor).

Merhaba yaklaşık 1 ay önce bir yakınımın isteği üzerine Photoshop'ta banner çalışması yapmaya başladım ve en son bu çalışmayı yaptım. Kendisi başka bir yerden bulduğu bannerı kullanıyor yani benimkine ihtiyacı kalmadı.
Bu ise en son onun için yatığım çalışmaydı öyle duruyor, bunu bir internet sitesinde satabilir miyim sizce? (çalışmayı PSD şeklindede kaydettim yani neredeyse tamamen düzenlenebiliyor).

Eki Görüntüle 1202606

Biraz kafa karışıklığı var.

Bu ise en son onun için yatığım çalışmaydı öyle duruyor, bunu bir internet sitesinde satabilir miyim sizce? (Çalışmayı PSD şeklindede kaydettim yani neredeyse tamamen düzenlenebiliyor).

Eki Görüntüle 1202606
Bunu satabilir misin bilmem ama freelancer olarak sipariş alabilirsin.

Bu ise en son onun için yatığım çalışmaydı öyle duruyor, bunu bir internet sitesinde satabilir miyim sizce? (çalışmayı PSD şeklindede kaydettim yani neredeyse tamamen düzenlenebiliyor).

Eki Görüntüle 1202606

Freelancer olarak çalışıp kendini geliştirebilirsin.

Hocam satabilir misiniz bilmiyorum ama tutup masaüstüne sürükledim bedavaya aldım haberiniz olsun. Bence bunu satmak yerine istek üzerine yapın öyle daha mantıklı olur.

Güzel olmuş bu arada gerçekten beğendim.

Hocam satabilir misiniz bilmiyorum ama tutup masaüstüne sürükledim bedavaya aldım haberiniz olsun. Bence bunu satmak yerine istek üzerine yapın öyle daha mantıklı olur.

Güzel olmuş bu arada gerçekten beğendim.
İstersen PSD olarak atayım bedava :)
Yazı ortada değil. Youtube'ye koysalar gözükmeyecek.
Banner olarakta tasarlamadım aslında düz çalışma ortamım neyse direk ona göre yaptım.
Biraz kafa karışıklığı var.
Evet bazı şeyler uyum sağlamıyor daha yeni olduğum için olan şeyler olduğunu düşünüyorum, zamanla düzelecek şeyler olduğunu düşünüyorum :)

Eki Görüntüle 1202606

Satabilirsin siteler var bunun için fakat böyle banner isterler mi bilemiyorum ama çok güzel olmuş satma olasılığın fazla.

Geri
Yukarı