Yaptığım editler nasıl olmuş?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer rahatsız olduysan alıntıdaki eki kaldırabilirsin, yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğim için özür dilerim.

Yok hocam sorun değil. Sizin yaptığınız da emek. Amacınız dalga geçmek değilmiş sonuçta :)
@Recep Baltaş hocam siz bakarsanız cidden beni çok mutlu edersiniz :)

Son düzenleme:
Bu tür konularda yerden yere vurarlardı normalde. Cinsiyetçilik var.

Editler çok uğraşılmamış hazır editler eklenip geçilmiş gibi. Hem YouTube'a yüklersen daha iyi olur. Ses yok mu?
Ben diyorum kötü olmuş diye. Asıl eleştiriyi 2.el bölümüne ilan açıp 5 TL'ye ilan koysa alır ama buradaki herkes öylesine yazdığı için hep iyi yazmışlar.

Sen öyle san. Komiksin oğlum cidden.
Deneyebiliriz istersen koy 2.ele seninkinden çok daha iyi editleri adamlar göme göme bitiremiyorlar. Yukarıya bir meme cat filan koymuşsun. Eline ne gelirse yapıştırmışsın. Hiç güzel olmamış. Profil fotonun kız olmasıyla da beğenilmesi arasında doğru orantı var bu arada.

Deneyebiliriz istersen koy 2.ele seninkinden çok daha iyi editleri adamlar GO'me GO'me bitiremiyorlar. Yukarıya bir meme CAT filan koymuşsun. Eline ne gelirse yapıştırmışsın. Hiç güzel olmamış. Profil fotonun kız olmasıyla da beğenilmesi arasında doğru orantı var bu arada.

Hocam meme cat i ben yapmadım. @Yszuf hocamız koydu. Ben zaten kızım profil fotoğrafımı da kız koydum ki fanınım zaten. Ben zaten daha başlangıcın öbürlerinden bana ne.

Deneyebiliriz istersen koy 2.ele seninkinden çok daha iyi editleri adamlar göme göme bitiremiyorlar. Yukarıya bir meme cat filan koymuşsun. Eline ne gelirse yapıştırmışsın. Hiç güzel olmamış. Profil fotonun kız olmasıyla da beğenilmesi arasında doğru orantı var bu arada.
Onu ben yaptım, bilerek elime ne geldiyse yapıştırdım. Ben şahsen arkadaşın yaptığı editi beğendim, eğer daha iyisini yapabiliyorsanız görmek isterdim. Bu arada arkadaşın editini beğenmemiş olsanız bile saygı duymanızı rica ederim. Eğer benim editi kastediyor iseniz kötü olduğunu zaten biliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı