Yaptığım kulaklık standı nasıl olmuş?

f3rdi20

Hectopat
Mobilya atölyemizde kendi zevkime göre hazırlayıp bir kısmını esinlendiğim ahşap kulaklık standım.
Yaptırmak isteyen arkadaşlara örnek olur diye düşündüm. Yüzlerce para vermek yerine bu şekilde el yapımı daha kıymetli diye düşünüyorum.
Tek eksiği RGB ışıklandırma onu da es geçtim çünkü odamda yeterince RGB var gözümü yormak istemedim.

Dosya Ekleri

• Hazırlık - 2.jpg
    Hazırlık - 2.jpg
    95 KB · Görüntüleme: 100
  • Hazırlık - 3.jpg
    Hazırlık - 3.jpg
    86,1 KB · Görüntüleme: 105
  • Son hali - 1.jpg
    Son hali - 1.jpg
    135,7 KB · Görüntüleme: 98
  • Son hali - 2.jpg
    Son hali - 2.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 95
  • Son hali - 3.jpg
    Son hali - 3.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 111
  • Yapım aşaması - 2.jpg
    Yapım aşaması - 2.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 83
  • Yapım Aşaması 1.jpg
    Yapım Aşaması 1.jpg
    100,6 KB · Görüntüleme: 100
Gerçekten güzel olmuş. Aşağısındaki kesik telefon koymak için mi?

Mobilya atölyemizde kendi zevkime göre hazırlayıp bir kısmını esinlendiğim ahşap kulaklık standım.
Yaptırmak isteyen arkadaşlara örnek olur diye düşündüm. Yüzlerce para vermek yerine bu şekilde el yapımı daha kıymetli diye düşünüyorum.
Tek eksiği RGB ışıklandırma onu da es geçtim çünkü odamda yeterince RGB var gözümü yormak istemedim.

Hoparlör ve kulaklık performansı nasıl acaba? Dikkatimi çekti de. 🤭😅

Hocam gerçekten güzel olmuş ellerinize sağlık. Zevkime göre demişsiniz elbette zevkler ve renkler tartışılmaz ama siyah mat bir boya atıp sadece alt kısmına da bir RGB aydınlatma yaparsanız daha hoş durmaz mı sizcede? Gözünüzü yorma konusu tabi ki sizin bileceğiniz iş elbette aydınlatma şart değil ama siyah olursa çok daha güzel olur daha bi oyuncu ekipmanı havası verir diye düşünüyorum.

Babam kaynak işleriyle uğraşıyor bakalım bir gün bende demirli ahşaplı güzel bir stand isteyeceğim
Senin standınıda çok beğendim ellerine sağlık.

Gayet başarılı. Göz yormayan RGB LED koyabilirsiniz hoş durur. Ben sadece renk seçimini beğenmedim, siyah veya beyaz güzel durabilirdi, ama sizin tercihiniz tabii.
Bu arada alttaki kesik ne için?

Geri
Yukarı