Yaptığım logoları nerede satabilirim?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10300H
NVİDİA GEFORCE GTX1650
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, yapmış olacağınız kıymetli yorumlarınız benim için çok önemli. Forumda yeniyim yanlış yere konu açtıysam şimdiden özürlerim kabul ola.

Belli bir süredir grafik tasarım ve logo yapımı ile ilgileniyorum. Geçen aylarda fiverr.com da üyelik açtım ancak hiç sipariş gelmedi. Gelen mesajlarım var ancak hepsi beni site dışına yönlendirmeye çalışan tuzak mesajlar.' yapacağınız her logo için 50 dolar toplamda 1500 dolara kadar kazanabilirsiniz gibi astronomik teklifler sunuyorlar. İletişim için t...elleg. RAM'dan bize ulaşın'gibi mesajlar geliyor telegramıda değişik bir şekilde yazıyorlar ki belli olmasın.

Her neyse dostlar onun dışında Facebook'ta falan reklamlarda verdim ancak hiç işe yaramadı.
Yaptığım logolarımı ve tasarımlarımı satmak istiyorum değerli önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Buraya bir kaç örnek bırakıp şansını deneyebilirsin.

teşekkür ederim hocam şansımı deneyeceğim

hocam aynı zamanda ilan verebilmek için 1 aylık üye süresi ve 500 mesajımın olması gerekiyormuş doğrumudur?

Son düzenleme:
Bu tarz freelancer işleri artık eskisi gibi değil hocam, piyasada çok fazla edit, logo ve yazılım ile ilgilenen insanlar var ve herkes birbiriyle rekabet halinde.

Geri
Yukarı