Yaptığım merdiven dibi dolabı nasıl olmuş?

Bunun için bir blog girdisi oluşturup siz de kendi işiniz hakkında tüyor verebilirsiniz. Mesela @Webcam kullanan insan arkadaşımız asansör teknik servisi ve birçok bilgiyi bizimle paylaşıyor.

Bunun için bir blog girdisi oluşturup siz de kendi işiniz hakkında tüyor verebilirsiniz. Mesela @Webcam kullanan insan arkadaşımız asansör teknik servisi ve birçok bilgiyi bizimle paylaşıyor.
Öneriniz için teşekkür ederim uzun yazılar yazmak bana göre değil ancak video şeklinde öğretiler yapabilirim.

Ancak bayağı talep doğrultusunda tabii ki yapabilirim.

Öneriniz için teşekkür ederim uzun yazılar yazmak bana göre değil ancak video şeklinde öğretiler yapabilirim.

Ancak bayağı talep doğrultusunda tabii ki yapabilirim.

Yapın bence bu iş tutar. Mesela benim de bilgisayar hakkında bloglarım var. İmzamda yer alıyor. İnceleyip kendinizde bir fikir oluşturabilirsiniz.

Yapın bence bu iş tutar. Mesela benim de bilgisayar hakkında bloglarım var. İmzamda yer alıyor. İnceleyip kendinizde bir fikir oluşturabilirsiniz.

Kışın çalışmıyorum o zaman yazı şeklinde yaparım.

Ortam pek fotoğraf çekmeye elverişli olmuyor ama uygun betimlemelerle ve şema ile anlatılır diye düşünüyorum.

Çok güzel, elinize sağlık.
Benim hep merak ettiğim bir soru var, bu tarz işlerle ilgilenenler kendi evine de yapıyor mu böyle şeyler?

Çok güzel, elinize sağlık.
Benim hep merak ettiğim bir soru var, bu tarz işlerle ilgilenenler kendi evine de yapıyor mu böyle şeyler?

Atölyede tabii ki, :)

300x300 testere ve 250x80cm'lik PVC bant makinesi kullanıyoruz.

Tornavida, özel vida uçları, menteşe, vida çeşitleri...

Eve nasıl sığsın?

Yok, o anlamda demedim. Evinize mobilya yapıyor musunuz anlamında.
Özür dilerim yanlış okumuşum,

Kendi yazlık evime amerikan tipi masa yapacaktım ama vaktim olmuyor.

Asıl evimde kiracıyım ama yüklük, elbise dolabı, çocuk odası takımı ve 3 adet MDF yapım baza var.

Geri
Yukarı