Yaptığım müzik indirme programı

Format ve kalite seçeneği eklerseniz gayet iyi bir yazılım olabilir aslında hocam.
Ekleyelim hocam. Zaten yeni fikirler almak için açtım bu konuyu.
Tüm herkese teşekkür ediyorum. Programlardaki sorunu anladım. Daha doğrusu sorun programda değil attığım linkte. x86 .NET linki atmama rağmen benim programım 64 bit. 64 bit .NET Core indirirseniz çalışması lazım. Akşam zaten yeni versiyonunu yeni rehber ile yayınlayacağım.

Son düzenleme:
Evet dün de bir konu açıp uygulamamı yayınlamıştım. Maalesef yanlış link paylaştığım için çoğu kişi programımı açamadı. Bugün yeni özellik ve ara yüzü ile tekrar yayınlıyorum. Umarım programı seversiniz ve kullanışlı bulursunuz.

C# ve .NET ile yaptım projemi. Projemi kullanırken ekran görüntüsü alıp atarsanız çok sevinirim. Onun dışında sizden özellikle istediğim şey tasarım ve program konusunda fikir vermeniz. Göz zevkim hiç yoktur da.

Dün verilen fikirlerden format seçimini yaptım ve ekledim programıma. Spotify eklememi isteyen arkadaşa özürlerimi iletiyorum. Beceremedim. En yakın zamanda onu da eklemeyi düşünüyorum. Şu an bir yöntem arıyorum.

64-bit olarak çalışıyor programım. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. .NET bilgisayarınızda kurulu değilse, "Yüklemek istiyor musunuz?" gibisinden bir mesaj kutusu çıkıyor. Oradan sizi yönlendirdiği siteden 64-bit .NET indirebilirsiniz. (32-bit arkadaşlardan özür diliyorum ve 32-bit versiyon da yayınlayacağım diyorum. En çok özrü Windows kullanmayanlardan diliyorum. Sadece Windows'ta çalışıyor.)

Bu link GİTHUB linkim. Kodlara bakmak isteyen ve ilgisini çeken olursa baksın.

Buraya kadar okuduysanız bile teşekkür ederim.

C# ve .NET Core ile bir müzik indirme programı yaptım. Link girmenize gerek yok. Sadece şarkı adı ve istiyorsanız sanatçı girin. İndirme tuşuna basıp kayıt yolunu seçip indirebilirsiniz. İndirme yaparken uygulama donuyor fakat indirme işlemişini yapıyor. Donmuş diye kapatmayın bekleyin lütfen. Daha geliştirme aşamasında. Dinle tuşu var fakat çalışmıyor. Dediğim gibi geliştiriyorum. Sizden isteğim tasarım konusunda geri dönüş yapmanız ve müsaitseniz masaüstünde çalıştırıp ekran görüntüsü atmanız. Hata veriyorsa hataların görüntüsünü atmanız. Şimdiden teşekkür ederim.

Not: Sadece Windows'da çalışır. .NET Core gereksinimi duyar. Eğer yüklüyse sorunsuz çalışır. Eğer yüklü değilse aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Programımı aşağıdan indirebilirsiniz:
İçindeki exe dosyasını açın.
Acaba program bilgisayarıma herhangi bir zarar verirmi?Müzik indirme programı arıyorum ne zamandır.

Yeni konular

Geri
Yukarı