Yaptığım Remix'i Spotify yayımlarsam telif yer miyim?

Telif hakları sahibinden izin almanız lazım. Bunlar genellikle söz yazarı, bestecisi veya kayıt şirketi oluyor. Yoksa telif yemeniz mümkün.

Telif hakları sahibinden izin almanız lazım. Bunlar genellikle söz yazarı, bestecisi veya kayıt şirketi oluyor. Yoksa telif yemeniz mümkün.
Hocam nasıl izin alınır bilgi sayibi misiniz bunla ilgili plak şirketi olarak kendisini koymuş adam insta dan yazsam cvp vermez. Yani bı yonteminiz varsa ve cevaplarsanız sevinirim hocam.

Hocam nasıl izin alınır bilgi sayibi misiniz bunla ilgili plak şirketi olarak kendisini koymuş adam insta dan yazsam cvp vermez. Yani bı yonteminiz varsa ve cevaplarsanız sevinirim hocam.
Kredi kartınızı verin :D Şaka bir yana mail atarsanız illa ki görürler.

Perros Blancos değil mi onların şirket? Ben de çok hakim değilim ama öyle sanırım.
Spotify da yayımlamak istediğim için baktım deha ınc. Koymuş du normalde senin dediğin şirket ama bazen farklı isimlerde koyyor

Kredi kartınızı verin :D Şaka bir yana mail atarsanız illa ki görürler.
Hocam YouTube dan baktığımda telifi yoktu şarkı nın pat diye yayımlasammı acaba Spotify dan. Buarad mail atarsan yine CC yerim gibi.

Bence o şirketi yine de bir yoklayın. Menajerini falan paylaşmış mıdır bilmiyorum ama menajerini biliyorsanız ona ulaşmayı deneyin.

Hocam menajeri falan çok zor bence Instagram'dan yazım görünce onaylar onaylamaz ona kalmiş zaten onaylamazsa cikarmam

Son düzenleme:

Geri
Yukarı