Yaptığım Valorant editi nasıl olmuş?

@Kdr454 hocam kusura bakmayın konudan bağımsız bir şey soracağım da.

Profilim'e girebiliyor musunuz? Yoksa profilim de bakma sınırı mı var?

Bir de meslek ve yer şu anki ekranda gözüküyor mu?

Merhaba.
Bu, kendimce düzgün yaptığım 2.edit videom.

Samimi olarak nasıl olduğunu söyler misiniz? Ekstra neler olsaydı, olmasaydı size göre daha iyi olabilirdi? Bunları da belirtirseniz sevinirim. İyi geceler herkese.
(Video kalitesini yükseltip izleyin)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Başı kötü buldum ben Ace kısmı güzel daha uzun olması lazım

Edite bir amaç kazandırırsan güzel olur. Örnek vermek gerekirse editini izlediğimizde ne anlamamız gerekiyor ben pek bir şey anlamadım mesela. Paylaştığım 2 editten ilham alırsan bayağı gelişirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam video çok güzel olmuş elinize sağlık. Bence biraz daha uzun tutmalısınız videoları bu gerçekten çok kısa ve ilk baştaki efektten vuruşlarınız pek belli olmuyor biraz daha belli olursa vuruşlar izlerken daha fazla keyif alınır.

Kendi yaptığım videoya kıyasla çok çok çok daha güzel olduğu belli hocam. Çok beğendim emeğiniz belli oluyor. Alta kendi yaptığım (yapımı 328325 saat sürdü :swh) videoyu bırakıyorum, dileyen arkadaşlar karşılaştırabilir.

Kendi yaptığım videoya kıyasla çok çok çok daha güzel olduğu belli hocam. Çok beğendim emeğiniz belli oluyor. Alta kendi yaptığım (yapımı 328325 saat sürdü: Swh) videoyu bırakıyorum, dileyen arkadaşlar karşılaştırabilir.

Hocam sizin editiniz de güzel video uzunluğu videonun kesiliş şekli gerçekten güzel geçişleriniz iyi olmuş ama sizinde efektiniz az arkadaşta olan şeyler sizde yok sizde olanlar arkadaşta yok birleşip Voltran'ı oluşturabilirsiniz bence. 🙂

Geri
Yukarı