Yaptığım Valorant montajı

Hocam ağır çekim efektini nasıl yaptınız acaba?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
galiba bu videoydu hocam.

Çok güzel olmuş. Bir iki şeye değiniceğim.

Müziği daha hızlı ve killere uygun şekilde seçebilirsin. Adamı vurduktan sonra efekt verebilirsin. Benim gördüğüm eksikler bunlar gayet yeteneklisin kendini geliştir 😁

Çok güzel olmuş. Bir iki şeye değiniceğim.

Müziği daha hızlı ve Killer'e uygun şekilde seçebilirsin. Adamı vurduktan sonra efekt verebilirsin. Benim gördüğüm eksikler bunlar gayet yeteneklisin kendini geliştir 😁

Görüşünüz için teşekkür ederim.
Adsız.png

60FPS ayarını yapınız, 60FPS tikini seçseniz bile ayar yapmanız gerekiyor. İnternetten kullandığın programın ayarlarını bulabilirsin.

Bir yanlışım var mı?

1- Geçişler yok.
2- Bazı yerlerde oyun sesi yok.
3- Yavaşlatma efektinde sorun var. Görüntü bozukluğu oluşmuş.
4- Vuruşlar basit.
5- Ses efektleri ekleyebilirsin.
6- Kill alınca flash efekti ekleyebilirsin.
7- Veya diğer ekran efektleri ekleyebilirsin.

1623603815146.png

Başka sorun göremedim.

1- geçişler yok.
2- bazı yerlerde oyun sesi yok.
3- yavaşlatma efektinde sorun var. Görüntü bozukluğu oluşmuş.
4- vuruşlar basit.
5- ses efektleri ekleyebilirsin.
6- kill alınca flash efekti ekleyebilirsin.
7- veya diğer ekran efektleri ekleyebilirsin.

Eki Görüntüle 1067099

Başka sorun göremedim.

Görüşünüz için teşekkürler. Bozukluğun neden olduğunu bilmiyorum. Heryerde aynı şekilde yapmıştım ama.

Arkadaşlar şöyle bir fragmovie yapmayı denedim. Acaba nasıl olmuş? Normalde de montaj yapan birisiyim ama Premiere Pro'ya yeni geçtim. Bu şekil bir montajıda ilk defa yaptım. Değerlendirirseniz sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Silah seslerini ayrıca kaydedip sonradan ekleyebilirsiniz. Bunun haricinde efektlere biraz daha çalışın.

Geri
Yukarı