Yaptığım Valorant montajı

Hocam zaten geçmiş konularınızda edit yaptığınızı görebiliyoruz ama ben değil biz yaptık demeliydin olay bu kadar büyümezdi bir dahakine dikkatli ol.

Tamam hocam. Kusura bakmayın sizden ve diğer arkadaşlardan özür diliyorum. Dediğim gibi aşırı gerek olduğunu düşünmüyordum. Bu kadar büyüyeceğini bilseydim yazardım.

Son konuşmamızın mesajını atmak isterdim link attığıma dair. Ama özel konuşmuş olabiliriz. Bir bakayım.
Eki Görüntüle 1092718

Olur mu bu?

@Liberte Sergen'nin de belirttiği gibi hocam, burada aslında kimse size emek hırsızı demek istemiyor. Sadece cümlenizde bir anlam bozukluğu var ve bu da sizi böyle lanse ettiriyor. Bir dahakine daha dikkatli olun.

Tamam hocam. Kusura bakmayın sizden ve diğer arkadaşlardan özür diliyorum. Dediğim gibi aşırı gerek olduğunu düşünmüyordum. Bu kadar büyüyeceğini bilseydim yazardım.
Problem yok.
@Liberte Sergen'nin de belirttiği gibi hocam, burada aslında kimse size emek hırsızı demek istemiyor. Sadece cümlenizde bir anlam bozukluğu var ve bu da sizi böyle lanse ettiriyor. Bir dahakine daha dikkatli olun.

1625163079760.png

Korkmadım değil hocam. Ve bu arada olay burada kapansın hiçbir sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı