Yaptığım video edit ve çeviri sizce nasıl?

samedovski

Decapat
Red Dead Redemption 2 için bir video hazırladım. Video edit konusunda herhangi bir sıkıntı gördünüz mü? Neleri düzeltmeliyim veya neler eklemeliyim? Çeviri konusunda da yanlış çevirdiğim kısım olduysa söyeleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Red Dead Redemption 2 için bir video hazırladım. Video edit konusunda herhangi bir sıkıntı gördünüz mü? Neleri düzeltmeliyim veya neler eklemeliyim? Çeviri konusunda da yanlış çevirdiğim kısım olduysa söyeleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Güzel olmuş.
Yeni başladığınızı düşünerekten kaliteli buldum, acaba bende mi buraya bir edit atıp
hatalarımı sorsam? Arada bir denk geliyorum forumda böyle videolara, video sahipleri için de oluyor.

O harfleri, var olan s, o gibi harfleri biraz oynayarak kendin yapabilirsin. Bu haliyle çok kötü olmuş yazılar.
Fontu nasıl düzenleyebilirim ki? İçeriği bol türkçe font sitesi bulsam sorun çözülcek aslında.
Güzel olmuş.
Yeni başladığınızı düşünerekten kaliteli buldum, acaba bende mi buraya bir edit atıp
hatalarımı sorsam? Arada bir denk geliyorum forumda böyle videolara, video sahipleri için de oluyor.
6, 7 aydır video atıyorum ama basit işler böyle. Biraz kendimi geliştirmek istiyorum. Editinizi paylaşırken beni de etiketleyin merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı