Yaptığımız oyunu Steam'e nasıl yükleriz?

BakiÇ.

Centipat
Merhaba beyler başlıktan belli olduğu gibi ben bir oyun üzerinde çalışıyorum tahminen 1 ay içinde biter lakin ilk oyunum olacağından fazla bir şey beklemeyin. Her neyse ben bunu Steam'a nasıl yükleyebilirim?

Alıntı;
"Oyununuzun Steam'de dağıtıma hazır olması için tamamlamanız gereken birkaç adım vardır. Aşağıda buna dair bir taslağı bulabilirsiniz.
  • Dijital evrakları imzalayın. Aşağıda ayrıntıları verilen bilgilere ihtiyacınız olacaktır.
  • Uygulama depozito ücretini aşağıda belirtilen Steam tarafından desteklenen herhangi bir yöntemle ödeyin.
  • Banka ve vergi bilgilerinizin yanı sıra kimlik doğrulama evrak işlemlerini de tamamlayarak bize kiminle iş yapacağımızı bildirin.
  • Yukarıdaki işlemlerden sonra Steamworks'e erişimi sahip oldunuz ve ürününüzü yayınlamaya başlayabilirsiniz. Mağaza sayfanızı kurmalı, derlemelerinizi yüklemeli, Steamworks özelliklerini yapılandırmalı ve istediğiniz fiyatlandırmayı girmelisiniz. Araçlarımızın akıcı bir şekilde kullanılabilmesi için çok çalıştık ve bütün özellikleri ve işlevleri erişiminiz için belgeledik. Daha fazla detay için Steamworks belgelendirmesine göz atın.
  • Mağaza sayfanız veya oyun derlemeniz yayınlanmadan önce bizim oyununuzu çalıştırma, mağaza sayfanızı inceleme ve doğru bir şekilde yapılandırılıp çalıştığından ve zararlı bir şey yapmadığından emin olmamız gereken kısa bir inceleme süreci bulunmaktadır. Bu, 1-5 iş günü sürebilir.
  • İlk ürünlerinizi Steam'de yayınlamadan önce ek birkaç zamanlama gereksinimi bulunmaktadır.
  • Uygulama ücretini yatırdıktan sonra oyununuzu yayınlama gününe kadar 30 günlük bir bekleme süresi bulunmaktadır. Bu bize bilgilerinizi incelemek ve kiminle iş yaptığımızı onaylamak için zaman verir.
  • Mağaza sayfanızı hazırlamalı ve en az iki haftalık bir süre boyunca herkese açık bir şekilde "pek yakında" olarak yayınlamanız gerekmektedir. Bu, oyununuzu istek listesine ekleyecek müşteri kitlenizi oluşturmaya başlamanıza veya tartışmalara katılmanıza yardımcı olacaktır. Bu ayrıca size ürününüz hakkında nasıl konuştuğunuzu görmenizi sağlayarak "yayınla" düğmesine basmadan en iyi sunumu hazırlamanıza fırsat tanıyacaktır.
  • Artık yayınlamaya tamamen hazırsınız. Yayınlama kontrolleri artık elinizde ve istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

Kurulumunuzu tamamlamak için Steam'de dağıtımını yapmak istediğiniz her bir ürün için $100.00 USD ücret ödemeniz gerekmektedir. Bu ücreti bölgenizde Steam tarafından desteklenen herhangi bir ödeme yöntemiyle yapabilirsiniz.

Bu ücret iade edilebilir değildir ancak ürününüz Steam Mağazası ve oyun içi satın alımlarla en az $1,000.00 USD Ayarlı Brüt Gelire ulaştığında telafi edilebilir olacaktır. Satışlardan elde edilen gelirin ve ücretin ödenmesi mevduat ödemesi geri alındığında, iade edildiğinde alıkonulabilir aksi takdirde dolandırıcılık olarak tanımlanabilir."

Yeni konular

Geri
Yukarı