Yaptığınız en büyük pişmanlık

PS4'ün yeni çıktığı aylarda aynı fiyata Full Xbox 360 set almıştım :D Büyük ihtimalle PS4 ile de çok oynamazdım ama az miktarda zararla çoktan elden çıkarmış olurdum heralde. Şimdi ise yılda 3-4 kere açıp eski oyunları oynadığım bir cihaza döndü.
Ayrıca 18 olur olmaz ehliyete başvurmamak. Geçen sen hazırlık okuyordum ve çok boştum, geçen sene okul zamanı bile halledebilecekken gidip bu dönem vize dönemine bıraktım. Aralık ayında tekte sınavı geçemesem sınavlardan dolayı şubat başına kalacak, zamlı fiyattan almak zorunda kalacaktım.

Bir tane daha pişmanlığım oldu. Dün akşam İncehesap Gaming gecesi vardı ben bunu daha yeni öğrendim. Dün oses çiğköfteden çiğ köfte ve ayran sipariş verdim. Kartımda 5TL vardı, bir üründe 1TL olacaktı. Sonradan kargo ücreti koydu ve başka kart yapacaktım o zaman ürün stoğu bitti.

Bir tane daha pişmanlığım oldu. Dün akşam İncehesap Gaming gecesi vardı ben bunu daha yeni öğrendim. Dün oses çiğköfteden çiğ köfte ve ayran sipariş verdim. Kartımda 5TL vardı, bir üründe 1TL olacaktı. Sonradan kargo ücreti koydu ve başka kart yapacaktım o zaman ürün stoğu bitti.

Ürün stoğu bitmedi. Bilinçli şekilde verilmedi. Birçok kişi ne hikmetse ödeme ekranında site çöktüğünü söylüyor. Ben keyfi olarak 22.05 siteye girdim error 525 hatası verdi. 5-10 DK sonra site hemen düzeldi. Bilinçli şekilde fazla satılmaması için yapılan tezgah.

Ürün stoğu bitmedi. Bilinçli şekilde verilmedi. Birçok kişi ne hikmetse ödeme ekranında site çöktüğünü söylüyor. Ben keyfi olarak 22.05 girdim error 525 hatası verdi. 5-10 DK sonra site hemen düzeldi. Bilinçli şekilde fazla satılmaması için yapılan tezgah.
Hayır hayır hocam.Benim de site çöktü tam alıyordum kartımdan 15TL çekiyordu para yoktu.

Say say bitmez ama en büyüklerinden biri eskiden fazla egoist ve kibirli bir insan olmam yüzünden arkadaşlarımı kırmam.

Geri
Yukarı