Yardımları İçin Technopat'a Teşekkürler!

ali ahmet1

Kilopat
Makaleler
2
Technopat ve değerli üyelerine çok teşekkür ediyorum. Amazon'da bir indirimi yakaladım ve kaptım Logitech G930'u :D Alışverişimde yardımcı olan herkese çok teşekkürler. Amazon'dan Alışveriş Yapma - Logitech G930 önceki konuma buradan ulaşabilirsiniz. Ve özellikle @demigod ye çok teşekkür ediyorum, ne sorduysam cevapladı. Son olarak bir sorum var. :) Bana verilen sipariş kodunu nereye yazarak siparişimin durumuna bakacağım?
Not: Logitech G930 Kulaklık Amazon'da 80 dolar! Alacak arkadaşlar elini çabuk tutsun :)

Toplam fiyatı yazmayı unutmuşum. 244 TL tuttu ürün toplam. 190 TL ürünün kendisi, 8 lira hediye paketi (hediye süsü vermek için), 46 TL de kargo ücreti tuttu.

logitech.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Asıl biz teşekkür ederiz bizi tercih ettiğin için. :)

Amazon alışverişleri hakkında daha detaylı bilgi istersen:
[Rehber] Amazon'dan Nasıl Bir Şey Alıp Türkiye'ye Getirtirim?

Bu arada hayırlı olsun demeyi unuttum. :D

Soruna gelince şimdi yazıyorum.
----
İlk olarak Your Account diyoruz.

Adım1.png

Ardından Your Orders diyoruz. Bastıktan sonra eğer giriş yapmadı isek bizi giriş yaptıracak.

Adım2.jpg

Sonrasında yaptığımız siprarişler gözükecek. Ben 212 Evo ve SF 120 getirtmiştim. Kenarda Order Details yazacak. Buraya tıklıyoruz.

Adım3.jpg

Final olarak karşımıza 2 farklı ekran gelecek. Ya benim gibi ürün teslim edildi ise Fatura şeklinde gözükecek, eğer teslimat yolunda ise hangi aşamada olduğuna dair bir bar olacak ve nerede olduğunu buradan takip edebileceğiz.

Adım4.jpg

Asıl biz teşekkür ederiz bizi tercih ettiğin için. :)

Amazon alışverişleri hakkında daha detaylı bilgi istersen:
[Rehber] Amazon'dan Nasıl Bir Şey Alıp Türkiye'ye Getirtirim?

Bu arada hayırlı olsun demeyi unuttum. :D

Soruna gelince şimdi yazıyorum.
----
İlk olarak Your Account diyoruz.

Eki Görüntüle 27511

Ardından Your Orders diyoruz. Bastıktan sonra eğer giriş yapmadı isek bizi giriş yaptıracak.

Eki Görüntüle 27512

Sonrasında yaptığımız siprarişler gözükecek. Ben 212 Evo ve SF 120 getirtmiştim. Kenarda Order Details yazacak. Buraya tıklıyoruz.

Eki Görüntüle 27513

Final olarak karşımıza 2 farklı ekran gelecek. Ya benim gibi ürün teslim edildi ise Fatura şeklinde gözükecek, eğer teslimat yolunda ise hangi aşamada olduğuna dair bir bar olacak ve nerede olduğunu buradan takip edebileceğiz.

Eki Görüntüle 27514
Sorumu cevapladığınız için teşekkür ederim. Birde sizden özür dilerim. Rehberinizden de faydalandım ama teşekkür etmeyi unutmuşum. Ayrıntılı bir rehber için teşekkür ederim.

Diğer konu kapalı olduğu için buraya yazmaya karar verdim. Öncelikle ürününüz hayırlı olsun, güle güle kullanın. Amazon üzerinden Razer DeathAdder Ergonomic PC Gaming Mouse almaya karar verdim fakat bir sorum var; ürünün şuan fiyatı 51.66 dolar kargo ücreti ile beraber tam fiyat ise 67.27 dolar olarak çıkıyor bunun dışında ekstra yapmam gereken bir ödeme var mı? Mesela Türkiye'ye giriş yaptığı zaman kapıda ödemem gereken kargo ücreti gibi? Bununla ilgili bir yazı görmüştüm galiba tam emin değilim o yüzden alışverişi tamamlamadan önce emin olmak istedim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı