Yarın Epic Games ne verir?

Çok gereksiz ve saçma bir oyun grafiklere gelirsek tamamıyla göz kanaması bakmakta bile zorlanıyorum. Bir - iki videosunu izledim beğenmedim hayatta kalma oyunu olarak The Forest iyidir bence.

Bu sizin fikriniz ama herkesin göz zevkleri ve tasarladığı hayal dünyası farklı. Siz beğenmemiş olabilirsiniz ama çoğu kişi için çok iyi bir oyun. Her ikisinin ana fikri farklı olduğu için genel kıyaslama değil mekaniklerinin kıyaslaması yapılabilir. Ve siz beğenmediniz diye başkalarının oynamaması gerekmiyor.

Benim gözümde kötü bir oyun birader. Ben kendi adıma konuşuyorum okuduğun yer ile anladığın yerin çok başka olduğunu bu kadar belli etme istersen.

Ama oyunun oynanmamasını istiyor gibi bir hal takınıyorsun ki bu oyunu vermek yerine hiçbir şey vermesinler diyorsun. Başka kişiler senin zevklerine göre oynayacak diye bir şey yok.

Bu sizin fikriniz ama herkesin göz zevkleri ve tasarladığı hayal dünyası farklı. Siz beğenmemiş olabilirsiniz ama çoğu kişi için çok iyi bir oyun. Her ikisinin ana fikri farklı olduğu için genel kıyaslama değil mekaniklerinin kıyaslaması yapılabilir. Ve siz beğenmediniz diye başkalarının oynamaması gerekmiyor.
Kendi adıma konuşuyorum zaten dikkatli okursan fark edersin.
Hayır, basbaya bu oyunu dağıtmasınlar diyorsun.
"Long Dark vereceğine oyun vermesin daha mutlu olurum." bunu söyleyerek kendi düşüncemi belirtiyorum fark ettiysen daha mutlu olurum diyorum sadece kendim için konuşuyorum sen seviyorsan al oyna orası beni ilgilendirmez.
Ama oyunun oynanmamasını istiyor gibi bir hal takınıyorsun ki bu oyunu vermek yerine hiçbir şey vermesinler diyorsun. Başka kişiler senin zevklerine göre oynayacak diye bir şey yok.
Oynayan oynar beni ilgilendirmez. Ama şöyle büyük bir olay her zaman yaşanmıyor biraz pahalı adını duyurmuş oyunlar versinler diyorum. Malum herkes pahalı oyunlar alamıyor. Hiç değilse bi Far Cry 4 verseler kötü mü olur ben bundan bahsediyorum. Gta 5'i beleş dağıtan koskoca epic games far cry 4 gibi bir oyunu mu veremeyecek.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı