Yarın okula telefon götürmeli miyim?

• Konuyu başlatan OnePC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 59
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Telefon dolabı olsa da bir işe yaramaz. MEB'den gelen karar okula herhangi bir şekilde telefon girmeyecek.

Telefon götürmenizi tavsiye etmiyorum. Götürürseniz de kalın bir kitabı delin. Telefon girecek şekilde yapın kitabı kapattıgınızda öyle dursun. Kimse anlamaz.

Hocam bende liseye gidiyorum ve bizim lisede yasak hatta arama yaptılar bayağı çıktı telefon onlarda uyarı yedi ama şöyle bir saçmalık var yanımızdada bir lise var ve Anadolu lisesi opb puanı ile alan onlarda telefon yasak değilmiş hatta teneffüslerde oynuyolarmış bizim lise LGS puanıyla alan lise niye böyle bir şey var bilmiyorum saçmalık.

Ya gidin biraz sosyalleşin. Kavga etmeyin. Ne dedim de kendi kendine triplere giriyorsun. Beni bu forumda bilen bilir. Öyle bir amacım yok. Olsa gider kızlara yaparım sana mı yapayım ?

Ahahaha :D Triplere giren sensin dostum. Konuyu baştan sonra incele istersen. Bu arada tebrik ederim iPhone 14 Pro Max telefonun var.

Ahahaha :D Triplere giren sensin dostum. Konuyu baştan sonra incele istersen. Bu arada tebrik ederim iPhone 14 Pro Max telefonun var.
Ya kardesim derdin ne ? Hayatta ilk kez mi duyuyorsun iPhone ? Adam gibi soru soruyorum. Laf atıyorsun.

Dostum git uğraşma. Kafa mı buluyorsun ?

Atışma şekline çevirdin konuyu bakar mısın bi' cevaplarına? Millete cevap yetiştirip duruyorsun başka bir şey yok. Cevabını almışsın hala konuyu uzatıyorsun.

Şimdi yatağına uzanıp iPhone 14 Pro Max telefonundan çizgi film izle.

Atışma şekline çevirdin konuyu bakar mısın bi' cevaplarına? Millete cevap yetiştirip duruyorsun başka bir şey yok. Cevabını almışsın hala konuyu uzatıyorsun.

Şimdi yatağına uzanıp iPhone 14 Pro Max telefonundan çizgi film izle.
Cevabı almadım. Bazıları götür diyor bazıları götürme diyor. Ayriyeten sana ne benim konum. Belki de başka kişilerin verdiği fikirleri de duymak istiyorum. Birşey soruyorum. Yok hava atıyorsun, yok şöylesin. Öyle bir amacım olsa burda niye hava atayım ki ?

Cevabı almadım. Bazıları götür diyor bazıları götürme diyor. Ayriyeten sana ne benim konum. Belki de başka kişilerin verdiği fikirleri de duymak istiyorum. Birşey soruyorum. Yok hava atıyorsun, yok şöylesin. Öyle bir amacım olsa burda niye hava atayım ki ?
Götürmeyin hocam riske değmez

Hava attığını belirten herhangi bir cümle kullanmadım. iPhone 14 Pro Max sahibi olduğun için tebrik ettik bütün forum hep birlikte.

Ayrı olarak cevabı çoğu kişi ve MEB verdi:
Öğrencilerin okul içinde ve sınıflarda derslerini aksatacak şekilde cep telefonu kullanmaları ve bu türden cihazlarla sınıflara girilmemesi konusunda önlemler alınacak, okul dışında dijital ortamlarda zaman geçirmelerine sebebiyet verecek durumlardan ve ödev ya da benzeri bilgilendirmelerde sosyal medya uygulamalarının kullanımından kaçınılacak.

Kaynak

Hocam okula zaten herkes götürüyor. Okul yasak koymadı. KOYMADI. Anlama sorununuz mu var ? Tek sıkıntılı siz olduğunuz için kafayı taktınız.

Herkesin götürmesi yasak olmadığı anlamına gelmez. MEB KOYDU.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı