Yarın okullar mı açılacak?

Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
MEB'in söylediğine göre yarın yüz yüze eğitime başlanacakmış. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), yüz yüze eğitime ve sınavlara 2 Mart Salı günü illerin salgın koşullarına göre başlanacağını duyurdu. Açıklamada, 1 Mart Pazartesi günü yapılacak Kabine Toplantısı'ndaki değerlendirmeler neticesinde eğitim öğretime devam edileceği vurgulandı. Sizce yüz yüze eğitim başlar mı?

Evet MEB'in açıklaması öyleydi fakat sağlık bakanlığının açıklamasında uygun görülen iller için kabine toplantısı sonrası 8 Mart'tan itibaren başlatılacağı idi. Tabii bu yüz yüze sınavlar için. Yüz yüze eğitim sadece 12 ve 8. sınıflara başlar diye düşünüyorum.

Ne olursa olsun, ne karar alınırsa alınsın, baştakiler çocuk gibi davranmaktan başka bir şey yapmıyor. Bir erteleniyor, öne çekiliyor, iptal ediliyor, açılıyor 1 hafta sonra geri kapanıyor. 10 bin vaka varken biz virüsü izliyog yav, he azalınca okulu açıyoz diyorlar. Bir dedikleri öbür deikleriyle çelişiyor. 1 gün erteliyorlar, bir fark olacakmış gibi. Benim kafam gitti açıkçası. Açacaklar mı, yarın ben sınava mı gideceğim yoksa 8 marttta mı, yoksa bugündü de kaçırdım mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam fotoğraf:
1614601364245.png

Böyle birşey buldum. Umarım doğrudur. Turuncu'lardayım.

Ne olursa olsun, ne karar alınırsa alınsın, baştakiler çocuk gibi davranmaktan başka bir şey yapmıyor. Bir erteleniyor, öne çekiliyor, iptal ediliyor, açılıyor 1 hafta sonra geri kapanıyor. 10 bin vaka varken biz virüsü izliyog yav, he azalınca okulu açıyoz diyorlar. Bir dedikleri öbür deikleriyle çelişiyor. 1 gün erteliyorlar, bir fark olacakmış gibi. Benim kafam gitti açıkçası. Açacaklar mı, yarın ben sınava mı gideceğim yoksa 8 marttta mı, yoksa bugündü de kaçırdım mı?

Konu hassas olduğu için, en iyi karar vermeye çalıştıkları için olabilir mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı