Yarış oyun önerisi

Myk61

Hectopat
Xbox için gamepad ile oynayacağım bir yarış oyunu arıyorum. Daha önce Forza Horizon 5 ve NFS Payback oynadım.

Crew 2 satın aldım ama grafikler hoşuma gitmedigi için 10 dakika oynayıp iade ettim.

Assetto Corsa competizione nasıldır? Direksiyon seti olmadan tat verir mi?

Sizin bildiğiniz önereceğiniz oyunlar nelerdir?

Hocam Assetto Corsa Game pad ile tat vermeyebilir. Çoğu kişi Game pad ile yarış oyunları pek sevmeye biliyor. Ama assettoyu simülasyon için değil de arcade için oynarsan belki sarabilir. Bir de Dirt oyunlarına bak derim.

Xbox için gamepad ile oynayacağım bir yarış oyunu arıyorum. Daha önce Forza Horizon 5 ve NFS Payback oynadım.

Crew 2 satın aldım ama grafikler hoşuma gitmedigi için 10 dakika oynayıp iade ettim.

Assetto Corsa competizione nasıldır? Direksiyon seti olmadan tat verir mi?

Sizin bildiğiniz önereceğiniz oyunlar nelerdir?

Assetto Corsa'yı bence Twitch yayıncılarından izle aklına takılan soru sorarak karar vermen tavsiye ederim. FH5 var her şey güzel oyuna ısınamadım.

Hocam Assetto Corsa Game pad ile tat vermeyebilir. Çoğu kişi Game pad ile yarış oyunları pek sevmeye biliyor. Ama assettoyu simülasyon için değil de arcade için oynarsan belki sarabilir. Bir de Dirt oyunlarına bak derim.
Dirt 5'e karar verip satın aldım, daha öncede gamepass varken deneme şansım olmuştu oyunu.
Assetto Corsa'yı bence Twitch yayıncılarından izle aklına takılan soru sorarak karar vermen tavsiye ederim. FH5 var her şey güzel oyuna ısınamadım.
FH5 oynadım bir süre dediğiniz gibi herşey çok iyi ancak bende çok ısınamadım oyuna.
Assetto Corsa Competizione grafikleri güzel görünüyor açıkcası ama gamepad ile nasıl oynanacağı konusunda bir kaç video izleyip bu oyunuda alıp almama konusunda karar vereceğim.

Birde Grid Legends var merak ettiğim. Oynadıysanız düşüncelerinizi merak ediyorum.

Dirt 5'e karar verip satın aldım, daha önce de Game Pass varken deneme şansım olmuştu oyunu.

FH5 oynadım bir süre dediğiniz gibi her şey çok iyi ancak bende çok ısınamadım oyuna.
Assetto Corsa Competizione grafikleri güzel görünüyor açıkçası ama gamepad ile nasıl oynanacağı konusunda birkaç video izleyip bu oyunuda alıp almama konusunda karar vereceğim.

Bir de Grid Legends var merak ettiğim. Oynadıysanız düşüncelerinizi merak ediyorum.

Bir de Grid Legends oynamadım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı