Yarış oyunu önerisi

EmoWanKenobi

Centipat
Yer
Şırnak Beytüşşebap
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel i5 13400F | Anakart: ASUS TUF Gaming B760M Plus WiFi | Ekran Kartı: ASUS TUF Gaming 4070 OC 12GB | SSD: Kingston NV2 1TB | Kasa: ASUS TUF GAMİNG GT501 | Güç Kaynağı: ASUS ROG STRIX 850G 80+ 850W
Meslek
Filozof
RAM
Adata XPG 2x8 GB
SSD veya HDD modeli
Kingston NV2 1 TB
Ekran kartı
ASUS TUF GAMİNG 4070
Anakart
ASUS TUF GAMİNG B760M plus WiFi
İşlemci
Intel i5 13400F
Forza 4 almıştım lakin daha önce hiç oynamamıştım. Oynayayım dedim grafikleri pek içime sinmedi. Forza 5 grafik anlamında Forza 4'ten daha iyidir diye düşünüyorum. Forza 5 alınır mı?

The Crew 2 tarzı çeşitli taşıtlar sürdüğün (uçak-gemi-araba-motor-...) ve açık dünyası olan yarış oyunları var mı? Varsa önerir misiniz? Ama grafikleri iyi olsun.

Need for Speed serisinin son oyunlarına bakabilirsiniz. Grafikleri eski ama Driver San Francisco oyununa da bakmanızı öneririm.

Öncelikle Assetto Corsa.

Assetto Corsa'nin grafikleri güzel değil ya bir de açık dünyası yok. Peki Forza 5 için ne dersiniz?

Need for Speed serisinin son oyunlarına bakabilirsiniz. Grafikleri eski ama Driver: San Francisco oyununa da bakmanızı öneririm.

Son oyunu unbounddu sanırım onu pek sevmedim grafiklerine alışamadım. Ama NFS Heat güzeldi. Lakin bu aralar Forza gibi açık dünyası olan oyun arıyorum bir de grafikleri güzel olan oyunlar. Peki Forza 5 için ne diyorsunuz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı