Yarış Oyunlarından Hangisi Daha İyi?

Hangi Yarış Oyunu Serisi?

• Need For Speed

Oy: 14 33,3%
  • Forza Horizon

Oy: 25 59,5%
  • Assetto Corsa

Oy: 2 4,8%
  • Project Cars

Oy: 0 0,0%
  • The Crew

• Grid

• Dirt Rally

Oy: 1 2,4%

• Oy verenlerin toplamı
    42
  • Anket kapandı .
İçerik olarak Forza Motorsport iyi olsa da oynanabilirliği yok maalesef. Sanıyorum simülasyon oyun oynayan kimse de girip tek oyunculu modu tercih etmez. Olaya farklı açılardan bakmışız, ben güncel oyunlardan yola çıktım.
Benim için Gran Turismo Sport'un da oynanabilirliği mükemmel değil. Sen Gran Turismo Sport'u daha başarılı bulabilirsin saygı duyarım ama bu benim görüşümü değiştirmeye yetmez.

Bu arada seçeneklerde Gran Turismo Sport olmaması yanlış olmuş.

Görüşünüzü değiştirmeye çalışmıyorum. Onu nereden çıkardınız?
Benim mesajımı alıntı yapıp ısrarla Sport daha iyi diyorsun. Tamam sana göre daha iyiyse iyi, benim mesajımı alıntı yapıp bunu ısrarla söylemenden çıkarıyorum. :)

Yalnız çıkarıyorsunuz, fikriniz maalesef pek umurumda değil.
Fikrim umrunda değilse keşke en başında mesajımı alıntı yapıp ısrar etmeseydiniz. :) Kendi fikrinizi söylerken benim mesajımı alıntı yapıp söylemek zorunda değildiniz.

Fikrim umrunda değilse keşke en başında mesajımı alıntı yapıp ısrar etmeseydiniz. :) Kendi fikrinizi söylerken benim mesajımı alıntı yapıp söylemek zorunda değildiniz.
Israr etmedim alıntı alıntıyı getirdi. Fikrimi söylemeye devam ettim, ısrar etmedim. İlk alıntımda da yazıyor neden alıntıladığım.
Forza'nın neyi daha iyi merak da ettim doğrusu

Bu bahsettiğiniz oyunlarla Asetto Corsa kıyaslanamaz biri similasyon diğeri Arcade, Yarış Oyununu direksiyonsuz oynayamazsınız, direksiyonla Asetto Corsa ya da Dirt Rally oynadıktan sonra bir kişinin diğer yarış oyunlarına bakıcağına inanmıyorum. Yıllardır İlk yapımında beri Gran Turismo'yu oynamış biri olarak Asseto Corsa'dan sonra direksiyonla oynadıktan sonra (Direksiyonsuz oynamıyor mümkün değil) ben hiç yarış oyunu oynamamışım kendimi cep telefonunda ki yarış oyunlarını oynamış gibi hissettim, arada uçurum var. Birebir gerçek olduğunu anlıyorsunuz hatta gerçek araçta dahi denedim bazı durumları.
Horizon diyenlere gerçekten gülüyorum. Gerçek bir simulasyon istiyorsan kesinlikle Asetto Corsa.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı