Yarışma için proje fikri

Kendi bulduğun fikir ile katılman daha mantıklı değil mi? Bulamazsan da yapacak bir şey yok.

Kendi bulduğun fikir ile katılman daha mantıklı değil mi? Bulamazsan da yapacak bir şey yok.
Fikri kendim bulacağım merak etmeyin sadece sorununuzu söyleyin yönelik bir çözüm bulup proje yapayım diye düşünmüştüm, özür dilerim, hala haksız olduğumu düşünmüyorum, yinede sağol

Selamlar. Okul içinde TÜBİTAK'ın yarışması için seçildim katılacağım fakat bir proje lazım, çok düşündüm ama aklıma bir şey gelmedi, tek çarem size sormak kaldı, fikriniz var mı? Zorluğu önemli değil, robotikçiyim.
Kimya ile ilgili bir şeyler yapmaya karar verirsen bana danış. Alanım kristalografi, analitik çalışıyorum.

Selamlar. Okul içinde TÜBİTAK'ın yarışması için seçildim katılacağım fakat bir proje lazım, çok düşündüm ama aklıma bir şey gelmedi, tek çarem size sormak kaldı, fikriniz var mı? Zorluğu önemli değil, robotikçiyim.

Hidrolik kol üstüne gidebilirsin. Ben öyle yapmıştım. Veya biraz detaylandırıp hidrolik bir el yapabilirsin. Taş kağıt makas oyunu oynaya bilen falan.

Hidrolik kol üstüne gidebilirsin. Ben öyle yapmıştım. Veya biraz detaylandırıp hidrolik bir el yapabilirsin. Taş kağıt makas oyunu oynaya bilen falan.
Fazla klasik ama deniz suyunu çevirebilir miyim sizce normal suya? Mümkün mü yoksa beni aşar mı
Doğru, Hidrolik kol çok kaliteli bir proje, biraz şırınga ve ağda çubuğu ile rahat rahat yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı