Yaş 13 Boy 1.89 Normal mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
13 Yaşında 1.69 Boyum var benim de internette araştırdım Büyüme hormonlarına sürekli baskı yapan bir tümor olabilir YouTube'da Ruhi Çenet'İn çektiği videodaki Sultan bey gibi olabilir.

Geçmiş olsun bence hastalık değil fakat boyun daha çok uzamazsa sorun yok erkenden uzamış olursun fakat daha çok uzarsa 2-3CM Bile direkt doktora görün.

10 kilo verebilirseniz daha iyi olur. 13. yaşındayken benim boyum 1.82 civarıydı ancak bu kadar kilolu değildim ayrıca boy kapıyor desenizde 105 kilo ciddi bir rakam en az 90'a inmeniz gerek 80 85 civarı iyi olabilir.

Ayrıca küspe ile mi beslediler 13 yaşında 190 boy nedir arkadaş.

13 Yaşında 1.69 Boyum var benim de internette araştırdım Büyüme hormonlarına sürekli baskı yapan bir tümor olabilir YouTube'da Ruhi Çenet'İn çektiği videodaki Sultan bey gibi olabilir.

Geçmiş olsun bence hastalık değil fakat boyun daha çok uzamazsa sorun yok erkenden uzamış olursun fakat daha çok uzarsa 2-3CM Bile direkt doktora görün.
Baktırdık,doğuştan tiroit hastalığım vardı zaten durduruldu şimdi durdurulmadan önce doktor 10-15 santim daha uzar dedi 11-12 yaşlarımdayken.
10 kilo verebilirseniz daha iyi olur. 13. yaşındayken benim boyum 1.82 civarıydı ancak bu kadar kilolu değildim ayrıca boy kapıyor desenizde 105 kilo ciddi bir rakam en az 90'a inmeniz gerek 80 85 civarı iyi olabilir.
Yemeden duramıyorum,diyet yapamam. Çok fazla acıkıyorum

Baktırdık,doğuştan tiroit hastalığım vardı zaten durduruldu şimdi durdurulmadan önce doktor 10-15 santim daha uzar dedi 11-12 yaşlarımdayken.

Yemeden duramıyorum,diyet yapamam. Çok fazla acıkıyorum
O Zaman daha çok uzamazsın korkulacak birşey yok sadece 4-5CM Uzun olman herhangi bir sağlık sorununu yanında getirmez merak etme. Sen sadece sporunu yapmaya bak zaten sağlıklı ve sportif olursam neden sağlıksız olasınki ?

Tekrar'dan geçmiş olsun fakat bence Hastalık'lık bir durum yok sadece şimdiden Yüzme veya Futbol gibi daha az riskli sporlara hafiften başla Boks gibi sporlarla kendini hırpalama Fitness'da olabilir.

Yemeden duramıyorum, diyet yapamam. Çok fazla acıkıyorum.

O durum bende de var aslında sıkıntıdan azınızı meşgul ediyorsunuz aslında açlıktan dolayı değil.
Midenizde şişebilecek şeyler demeye bakın daha fastfood vb ürünlerdense. Yulaf, fasulye, nohut, buğday ürünleri gibi gibi midede şişecek ürünler tüketin. Ayrıca bir spor salonuna yazılarak hem kilo vermeye hem de vücudunuzun şekil almasını sağlayın.

Ne bu tekrardan mı her konuya troll diyen tayfa canlandı anlamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı