Epic Games Yaş sınırı problemi nasıl çözülür?

Agent.47

Picopat
Daha fazla  
Arkaşlar öncelikle merhaba. Epic games'e yaş kısıtlaması gelmiş galiba. Yaşım 15, bir çok oyuna erişemiyorum, alamıyorum. Mesela şu an Saints Row ücretsiz ama alamıyorum, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkaşlar öncelikle merhaba. Epic Games'e yaş kısıtlaması gelmiş galiba. Yaşım 15, birçok oyuna erişemiyorum, alamıyorum. Mesela şu an Saints Row ücretsiz ama alamıyorum, ne yapmalıyım?

Oyunu aratın ama mağazadan değil. Keşfet kısmından bagımsız oyun kategorisinden aratın sonra artı simgesine tıklayın istek listesine ekleyin oradan sepete ekleyin. Bende de aynı sorun var böyle çözdüm oluyor.

Yaşını büyüt.

Değistiremiyorsunuz. E-posta değiştirip denedim olmadı.

Arkaşlar öncelikle merhaba. Epic Games'e yaş kısıtlaması gelmiş galiba. Yaşım 15, birçok oyuna erişemiyorum, alamıyorum. Mesela şu an Saints Row ücretsiz ama alamıyorum, ne yapmalıyım?

+18 olacak şekilde yşa girin benim de tutmuyor oyun göstermiyor bildiğin yaş sınırımı arttırdım mecbur evet arkadaş haklı doğru düzgün oyun göstermiyor.

Oyunu aratın ama mağazadan değil. Keşfet kısmından bagımsız oyun kategorisinden aratın sonra artı simgesine tıklayın istek listesine ekleyin oradan sepete ekleyin. Bende de aynı sorun var böyle çözdüm oluyor.

Değistiremiyorsunuz. E-posta değiştirip denedim olmadı.
Dediğiniz işr yaradı teşekkür ederim diğer arkadaşlarada ilgileri için teşekkür ederim

Geri
Yukarı