Yaşadığım ilişkide haklı olan kim?

Bitmiş bir ilişkiyi zorla yürütmeye çalışıyorsunuz gibi geldi. Bence ikinizinde daha fazla yorulmasına gerek yok bırakın gitsin.
Ben de aynen böyle düşündüm, tahmin ediyorum ki erkek artık sıkılmış fakat bunu dile getirecek cesareti yok, o yüzden kızı umursamamaya/görmemeye başlamış, fakat kız onu seviyor, ondan ayrılmamak istiyor. Yukarıda dediğim gibi, bu elemanın Çiftlikbank tarzı bir kuruluşu mu var? Sürekli iş içerisinde mi? Walter White mı? Nasıl bu kadar meşgul olabilir veya sevgilisinin belki de en değer verdiği konuyu unutabilir?

Haklı olsanız bile ilgi beklesiniz de sürekli ilgi gösteremez.
İlgi isteseniz bile peşinde koşmayın o sizin koşsun.
Diyelim ayrıldınız gelip düzeltmeye çalışmazsa ondan zaten hayır gelmez.
14 yaşındayım bu genelde okuduğum konulardan çıkarak bu tavsiyeleri verdim.
Umarım ilişkiniz düzelir. İlerde ilişkim olursa böyle davranışlar asla yapmayacağım.

Ben 13 yaşındayım belki beni dikkate almazsınız ama mesaj yazmayın belki adam akşam yazar belki yarın ve şunu unutmayın sizin yapacağınız bir hamle ile çoğu kişi üzülebilir.

Yaşınıza göre olgun bir cevap için teşekkür ederim.
14 yaşındayım belki de cevap yazmak haddime değil ama anlattıklarınıza bakılırsa siz haklısınız. Bence bir kere daha onu yoklayın eğer yine kötü davranırsa ayrılın derim.

Gelip özür dileyeceksin yoksada sen bilirsin dedim. Sen mi bilirsin ben mi bilirim görürüz. Özür diliyor muyum gör dedi.😓

Ben de aynen böyle düşündüm, tahmin ediyorum ki erkek artık sıkılmış fakat bunu dile getirecek cesareti yok, o yüzden kızı umursamamaya/görmemeye başlamış, fakat kız onu seviyor, ondan ayrılmamak istiyor. Yukarıda dediğim gibi, bu elemanın Çiftlikbank tarzı bir kuruluşu mu var? Sürekli iş içerisinde mi? Walter White mı? Nasıl bu kadar meşgul olabilir veya sevgilisinin belki de en değer verdiği konuyu unutabilir?
Yani bilmiyorum. Diyor ki mesela ben çalışıp uğraşıyorsam bizim için. İlerde daha iyi bir hayatımız olsun diye diyor.

İki ihtimal görüyorum ya çok sağlam psikolojik sorunlar yaşıyor ama bunu yalnızca sen değil çevresindeki herkesin hissetmesi lazım ya da sırf ilişki devam etsin diye öylesine takılıyor arada sevgi falan kalmamış.

İkinci durumu ben bir sevgilime yapmıştım. O beni çok seviyordu ama benim içimde hisler kalmamıştı. Senin anlattığın gibi devamlı o arıyordu benim için telefonda 1 dakika konuşmak bile zor geliyordu. Ama bağırıp çağırmak yerine soğuk davranıyordum tek farkı bu. Senin durumunun nereye gideceği az çok belli bu saatten sonra mükemmel bir ilişkinin ortaya çıkması zor hem nereye kadar gidebileceksin? Şu durumun olduğu bir ilişkide evlilik en kötü kararlardan birisidir, ailesi seni seviyor olabilir ama ailesiyle evlenmiyorsun.

Bak elim durmuyor :) Şimdi bir arkadaşım var ve bu arkadaşımın da bir sevgilisi. Bunların arası bir iyi üç kötü vs ben bu arkadaşıma bayağı (3 saat) konuştum bırak vs dedim beni dinlemedi. Geçenlerde daha iyiyiz diye foto attı. Şimdi sen kendini 3 yıl sonra senin özür dile dediğin ve karşılığında sen özür dileyeceksin diyen biriyle ne şekilde görüyorsun?
Eğer yüzde 60 iyiyse kimseyi dinleme ama yüzde 60 kötüyse bizi bile dinleme yapacağın şeyi biliyorsun.
İki ihtimal görüyorum ya çok sağlam psikolojik sorunlar yaşıyor ama bunu yalnızca sen değil çevresindeki herkesin hissetmesi lazım ya da sırf ilişki devam etsin diye öylesine takılıyor arada sevgi falan kalmamış.

İkinci durumu ben bir sevgilime yapmıştım. O beni çok seviyordu ama benim içimde hisler kalmamıştı. Senin anlattığın gibi devamlı o arıyordu benim için telefonda 1 dakika konuşmak bile zor geliyordu. Ama bağırıp çağırmak yerine soğuk davranıyordum tek farkı bu. Senin durumunun nereye gideceği az çok belli bu saatten sonra mükemmel bir ilişkinin ortaya çıkması zor hem nereye kadar gidebileceksin? Şu durumun olduğu bir ilişkide evlilik en kötü kararlardan birisidir, ailesi seni seviyor olabilir ama ailesiyle evlenmiyorsun.
Sen niye hep doğru şeyler yazıyon hocam ya :) 2. olması muhtemel.

Ailesiyle konuşuyorum. Annesi çok anlayışlı ve güzel bir insan. Beni de çok seviyor ben senden başka gelin istemem diyor hatta. Annesini arayıp onu sorduğumda da çalışıyor diyor. Onda problem yok. Ama ne bileyim ya kadınlar ilgi bekler diye düşünüyorum.

Şu an tartıştığımız için halâ bekliyorum yazar mı diye? Ama sanmıyorum. Ben mesaj yazacaktım. Hiç mi değerim yok demek ki gururun aşkından büyükmüş. Demek geldi içimden. Beklemeli miyim?

Gelip özür dileyeceksin yoksada sen bilirsin dedim. Sen mi bilirsin ben mi bilirim görürüz. Özür diliyor muyum gör dedi.😓
Özür dahi dilemiyor. Hiç soğumadın mı ya? Benim de bir arkadaşım var. Aşırı umursamaz, değer falan vermiyor. Şuan aşırı soğudum kendisinden. Hatta telefon numarasını dahi sildim. Yani evet bu normal bir arkadaş, senin ise sevgilin. Asıl bu durumda aranızı düzeltmek için çaba göstermeli,özür dilemeli. Kesinlikle sen yazma. O gelip yazmalı. Sen zaten bu zamana kadar ilişkinize özen göstermişsin. Biraz da o göstermeli.

Özür dahi dilemiyor. Hiç soğumadın mı ya? Benim de bir arkadaşım var. Aşırı umursamaz, değer falan vermiyor. Şuan aşırı soğudum kendisinden. Hatta telefon numarasını dahi sildim. Yani evet bu normal bir arkadaş, senin ise sevgilin. Asıl bu durumda aranızı düzeltmek için çaba göstermeli,özür dilemeli. Kesinlikle sen yazma. O gelip yazmalı. Sen zaten bu zamana kadar ilişkinize özen göstermişsin. Biraz da o göstermeli.
Şimdi yazacağım şey ağır olabilir :( özür diliyorum şimdiden. Seni çantada keklik olarak görmesi normal 3 yıllık ilişkide erkekler bunu hissedebilir ama senin ondan özür dileceğini söylemesi senin de bu durumu kabul ettiğin hatta daha önce de onun özür dilemesi gereken durumlarda senin özür dilediğini gösterir. Çok gebe değilsen ona karşı bu kadarmış diyebilirsin ama ona değil kendine.

Geri
Yukarı