Yaşadığınız en komik hikaye nedir?

Bir gün mahallede top oynuyorduk karşı takımda bir çocuk vardı orta seviye oynuyordu ama çok gıcıktı top bendeyken sinirlendim karşı kaleye vurdum topu karşı kaleci topu tutacağı anda top gıcık olan çocuğun kafasına geldi falso aldı ve gol oldu :D herkes gülmüştü.

Herkes anlatsın biraz gülelim.

Antalya'dayim yil 1998. Kaldigimiz yaz kampinin 3 kamp ilerisinde burokrat kampi var. Oradan sarisin bir dilber tavladim, kampin butun burjuva burokrat çocuklari asikti kiza. Bir gun aksam gittim izbandut gibi bir tip geldi eski Antalya Muratpasa belediye baskaninin oglu hatta, koluma girdi cekistirmeye basladi. O kizdan ayrilacaksin zart zurt diyor bir yandan, bende ayrilmiyorum kardesim diyorum oyle cekistire cekistire goturuyor beni. Kampin oyun salonuna cekti beni, bir baktim bir masada 10-15 kisi arkadaslari oturuyor. Bunlarda damladi yanimiza ne oluyor falan... Beni sahile cektiler kizdan ayrilacaksin dedi çocuk, ayrilmiyorum dedim. 20 kisi giristiler bana ama sahil zifiri karanlik yani. Bam gum biseyler oluyor ben 20 kisinin icindeyim ama bana denk gelmiyor hiçbir şey, yere kapaklaniyorum bunlar bam gum nasıl girisıyorlar ama... Allah'in angutlari kimi dovdugunu saniyorsa artik. Ben karanlikta o 20 kisilik kalabaligin icinden surune surune cikiyorum. Birkaç metre uzakta ayaga kalkiyorum ve bakiyorum bunlar hala beni dovduklerini sanarak bam gum birbirlerine girisiyorlar. Kosup kaciyorum kendi kampima bizim kampin psikopatlarindan 3 taneyi alip geri donuyorum kampa. Bunlar bir guzel tir tir titreyerek benden ozur diliyorlar. Kamp donusu de gule oynaya anlatiyorum basima gelenleri yanimdakilere. Salak burjuva evlatlarinin arasinda donemimizin disisleri bakani sayin Mevlut Musmulasuratoglu'nun oglu bile vardi.

Yeni konular

Geri
Yukarı