Yasaklanan Eğitim Yayınları

Babaaa

Hectopat
Daha fazla  
Bu sene olaylardan dolayı okullarda falan yasaklanan kitaplar neler? Ben Anafen, Güvender duydum ama tam emin de değilim yasaklanan kitapları söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
y.jpg

Yıllarca bu örgütçülerin değildir diye Zambak kullanıyordum. Meğerse o da onlarınmış. Çok içime oturdu valla. :(

Yalnız küçük yayınlar neyse de, Zambak gibi Fem gibi Körfez gibi yayınlar artık piyasada olmadığı için, piyasada büyük bir yayın boşluğu olacaktır. Final, Uğur, Sınav gibi yayınlar paraya boğulacak resmen. :)

Kaliteli yayın kalmadı. Dün soru bankası aldım 2 test de 1 cevap anahtarı hatası, aralarda da sorular hatalı çıkıyor. O yayınların videolu çözümleri falan vardı. Devlet o yayınlara el koyup yayına devam etmeli. Gelen parada eğitim sistemine harcansın.

Kaliteli yayın kalmadı. Dün soru bankası aldım 2 test de 1 cevap anahtarı hatası, aralarda da sorular hatalı çıkıyor. O yayınların videolu çözümleri falan vardı. Devlet o yayınlara el koyup yayına devam etmeli. Gelen parada eğitim sistemine harcansın.
Haklısınız hocam sadece isim değiştirilerek de yayına devam edebilir devlet.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı