Yasal bir şekilde Türkçe altyazılı anime nasıl izlenir?

Shenkts

Decapat
Daha fazla  
Ben bir anime severim ama hiçbir zaman adam akıllı sitelerde anime izleyemedim, her zaman reklam çıkıyordu. Ben de içimden "ya bunu izlemenin yasal bir yolu var ise" diye geçirdim ve kendimi burada buldum. Size soruyorum cidden yasal bir şekilde Türkçe altyazılı anime izlemenin bir yolu var mı?

Ben bir anime severim ama hiçbir zaman adam akıllı sitelerde anime izleyemedim, her zaman reklam çıkıyordu. Ben de içimden "ya bunu izlemenin yasal bir yolu var ise" diye geçirdim ve kendimi burada buldum. Size soruyorum cidden yasal bir şekilde Türkçe altyazılı anime izlemenin bir yolu var mı?

Dostum ne yazik ki bildiğim bir tane yasal yolu var ama o da Netflix.
Not Netflix anime konusunda berbat zaten 2 3 animeleri var onları da kaldırıyorlar.
Fate serisinin bir kaçı anohana the asteriskwar chorlette vb gibi animeler mesela 30 Haziran'dan sonra izlenemeyecek.
Netflix de ki animelerin %90 bitirdim ve şu an da izleyemiyorum hepsi bitmesin diye ama bazı gelecek projeler var.

Netflix, Prime Video ve Google Play'den başka çaren yok. Bunlardan sadece Netflix'te anime var diye biliyorum. Orjinal film-dizi bile Türkiyeye yeni girdi sayılır. Anime çok daha az müşterisi olan bir şey zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı