Yaşamak için tutunduğunuz dal ne?

402036

Kardeşim ne hastalığın var? Bence intihar etmemelisin. Yaşamak iyi bir şey.
Kalp ritim bozukluğu ama ileri seviyede, psikolojik sorunlar bunlara bi nebze alıştım fakat Obsesif bozukluklar öldürüyor her saniye veyahut her rüyamda birilerinin taciz edilip öldürüldüğünü görmek hoş değildi.
Umarım burdaki insanlar sırf ilgi çekmek için yaptığımı düşünmemiştir düşünen varsa diye bir daha yorum yapmayacağım iyi günler.
Her konu dışı olayda yaşadıklarımı anlatarak kimi zaman iyi gelmişimdir kimi zaman saçmalamışımdır :)

Kalp ritim bozukluğu ama ileri seviyede, psikolojik sorunlar bunlara bi nebze alıştım fakat Obsesif bozukluklar öldürüyor her saniye veyahut her rüyamda birilerinin taciz edilip öldürüldüğünü görmek hoş değildi.
Umarım burdaki insanlar sırf ilgi çekmek için yaptığımı düşünmemiştir düşünen varsa diye bir daha yorum yapmayacağım iyi günler.
Her konu dışı olayda yaşadıklarımı anlatarak kimi zaman iyi gelmişimdir kimi zaman saçmalamışımdır :)
Forum olarak yapabileceğimiz bir şey var mı?

Eve ekmek getiriyor diye saygı asla duymayacağım, iyileşmemi engelliyor mutluluğumu sağladığım şeyleri elimden aldı. Kaç kere discorddan sevdiğim insanlardan alı koydu ve hepsini kaybettim bugün :) babam var ama iyi mi? Bilmiyorum.
Kusura bakma ama senin babanın arkadaşlarını Discord'dan alıkoyduğunda duyduğun acı benim O'nu her düşündüğümde göğüsüme giren o acıdan çok daha hafiftir diye düşünüyorum. Bence biraz hava atmaya gelmişsin gibi geldi. Bir gün kaybedersen ne demek istediğimi anlarsın.

Kusura bakma ama senin babanın arkadaşlarını Discord'dan alıkoyduğunda duyduğun acı benim O'nu her düşündüğümde göğüsüme giren o acıdan çok daha hafiftir diye düşünüyorum. Bence biraz hava atmaya gelmişsin gibi geldi. Bir gün kaybedersen ne demek istediğimi anlarsın.
Olabilir, herkesin görüşüne saygım vardır ancak bende ablamı kaybettim ve hani bunu yapanlar ceza bile almadı 3 aydı sanırım. Herkes farklı şeylere tutunuyor kaybettiğinde aynı hissi alır kimilerine göre o dal saçma kimilerine göre ise delice gelir.

Sadece sevdiğim kadın. Aileye gelecek olursak, çok erken yaşta ailenin ne demek olduğunu bana öğreten hayat.

25 yıl çeyrek asır eder.
Sevilme dik, kimsenin sevmesini de beklemedik...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı