Yaşıtlarım çocuk sahibi iken hiç sevgilim olmadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha birkaç gün önce senin gibi birine mesaj yazmıştım. O da orta yaşta idi. Ve hayatını beğenmiyordu.
1 Fitness salonlarındaki koşu bandını tavsiye edebilirim. Sadece onunla da zayıflamayı başaran insanlar gördüm.
2 Ben de bir sürü kıza teklif ettim ama hiçbiri kabul etmedi ama şunu düşünüyorum, ne kadar çok denersem o kadar çok kazanma şansım olabilir.
3 Sohbet edecek birilerini arıyorsan benim en sonuncu konuma yazabilirsin. Sırf arkadaş edinebilmek için bir konu.
4 Kızların takıldığı yerlerde takılmaya çalışabilirsin.
5 Son olarak çoğumuzun dertleri var. Bu hayat zor. Allah yardımcın olsun

Son düzenleyen: Moderatör:

Abi tek sıkıntı kilo onun harici sakal bıyık tıraşını düzgün yapsan olur. Bence eğer bir kızla tanışmak istiyorsan kütüphane, Cafe gibi yerlerde tanış.

Tek şey tanıdıklarımız değildir tabii ki ama fazla tanıdık fazla sorumluluk demektir ki burada bahsedilen tanıdık kişinin hayatının tam ortasına girecek biri bu yüzden bence evet fazladan sorumluluktur. Toplumsal baskıya gelirsek eğer biz konuşursak bile toplum yine bir kalıp uydurur bu yüzden tek yapmamız gereken kulak tıkamak.

Çok sık spor yaparsanız sorun çözülür. Dışarlarda takılırsanız sürekli. Elbet en az 1 kız arkadaşınız olur. Sosyal medyadan kız arkadaş yapmanızı önermiyorum.

Abim kilon bence fazla değil ve yakışıklısında. Doğru kadını bulamamışsın sadece : D

Abi yazını bir okudum, fakat yazın A ise başlık X. Öncelikle tipin gayet düzgün hatta sempatik birisine benziyorsun. Tip de hiç bir sıkıntı yok, gönül rahatlılığıyla söyleyebilirim. Psikoloji ise coğrafya belli, yer yordam belli. Yurtdışına gidebiliyorsan eğer gitmeye çalışmanı öneririm. Tabi meslek de önemli bir faktör burada. Veya herhangi bir akraban vs. varsa işler biraz daha kolaylaşabilir. Neden yurtdışı dedim onu da açıklayayım; yazının çoğunluğunun ülke faktörü sebebiyle olduğunu düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…