Yastığın Altından Çıkan Arapça Yazılar İçeren Kağıt Nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

StreetMan

Hectopat
Dostlar bugün annemin yastığında bir kağıt gibi bir şey buldum. Üstünde yıldız vardı dayanamadım açtım. Arapça bir sürü yazı vardı ona sorduğumda direkt yerine koymamı söyledi. Kendinin dokunamayacağını söyledi. Katlamam gerekiyordu koymadan önce lakin beceremedim ve annem elimden aldı almaması gerekirken ve katlayıp yerine koydu ve güzelce azarladı beni. O şey ne olabilir veya anneme bir şey olacak mı? Korkmaya başladım internette bulamayınca buraya yazayim dedim.

O kağıt bir yerlerden uçuşa geçip sizin annenizin yastığına soluklanmak için iniş yapmadı elbet. Annenin haberi olduğuna göre onun alakası vardır bu işte.

Bu işlerden çok anlamam ama büyü vs. gibi işler olabilir. 21. yüzyılda bu tarz şeylere inanan insanlara da diyecek ve yapabilecek bir şey yok 🤷‍♀️

Deprem koruma itemi gibi bişeydir büyük ihtimalle.

O kağıt bir yerlerden uçuşa geçip sizin annenizin yastığına soluklanmak için iniş yapmadı elbet. Annenin haberi olduğuna göre onun alakası vardır bu işte.

Bu işlerden çok anlamam ama büyü vs. gibi işler olabilir. 21. yüzyılda bu tarz şeylere inanan insanlara da diyecek ve yapabilecek bir şey yok 🤷‍♀️
Bence de öyle büyü gibi bir sey dine ait olan bir seyi yastıgın altına koyacağını sanmıyorum. Ben olsam fotoğrafını ceker çeviri ye felan atardım ya da cami hocasına götürürdüm arapça biliyorsa diye falan 🙋

Kaza ve belaya karşı koruyan muskadır. Yastık altına konulmuşsa ruhani varlıklardan korunma amacı olabilir. Benim cüzdanımda da var bir tane. Ben çıkarıyorum annem koyuyor. En son vazgeçtim hep yanımda artık. Şimdi cinler düşünsün. 🤭

Nuska gibi bir şeydir. Bu işler en saçma şeylerdir. Siz sadece dininize iman edin gerisini Yüce Allah(C.C)'e bırakın. O hep sizinle olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı