Yasuo main olmak suç mudur?

Hocam daha çok yaşı küçük arkadaşlar alıp sürekli feedledikleri için (geneli) bu algı oluştu gitmeside zor.

Off nefret ediyorum öylelerinden bahsetme bile bazen internet Cafe'de goruyorum kuccucuk gidiyor milletin anasına babasına sövüyor.

Hangi ligdesin? Neredeyse hiç kötü maçı olmayan hep takımını taşıyan birisinin Challenger olması lazım. Ligine göre suç mu değil mi yüce konseye danışıp bir karar vereceğim.

Hocam platin 2 gordum Max Wild Rift'te oynadim elmasi gordum Wild Rift'te hiç kotuleyen olmadi takımı taşımak derken feed takım gelse bile bir fark oluyor.

Off nefret ediyorum öylelerinden bahsetme bile bazen internet Cafe'de goruyorum kuccucuk gidiyor milletin anasına babasına sövüyor.

Hocam platin 2 gordum Max Wild Rift'te oynadim elmasi gordum Wild Rift'te hiç kotuleyen olmadi takımı taşımak derken feed takım gelse bile bir fark oluyor.
Fena değil yine. Ama Yasuo’ya aşırı bağımlı kalmazsan oyundan daha çok zevk alırsın emin ol. Counter pick yapmayı öğrenirsen aşırı fark yaratıyor. Bence platin 2 olmak az çok oyun bilgisini gerektirir. Kendini counter pick ve meta takibiyle baya bir geliştirip elmas ligine çıkarabilirsin.

Fena değil yine. Ama Yasuo'ya aşırı bağımlı kalmazsan oyundan daha çok zevk alırsın emin ol. Counter pick yapmayı öğrenirsen aşırı fark yaratıyor. Bence platin 2 olmak az çok oyun bilgisini gerektirir. Kendini counter pick ve meta takibiyle bayağı bir geliştirip elmas ligine çıkarabilirsin.

Aşırı bağımlı değilim fakat kötü oynamadığım ve zevk aldığım için genel olarak onu oynuyorum ara sıra Irelia.

Plat Diamond eloda artık denk gelmiyorum böyle söylemlere.

Şimdi şöyle bu TR serverinin Yasuo'ya karsi bir hayri var, her onune gelen adami feedlecek diye ya da kotu oynayscak kucuk yas veled diye kotuluyorlar ve ben de her maç küfür yiyorum. Yani abim ben karakteri seviyorum, neredeyse hiç kötü maçım olmadi, takımı taşıdım fakat buna ragmen her Mac bir algi oluyor millette (229k Yasuo) bu algi nasıl giderilebilir?
Giderilmez. Bir önemi de yok. /sustur all

Yeni konular

Geri
Yukarı