Yasuo ve Yone arasında kaldım

Şöyle söyleyeyim istediğini al oyna canın ne çekiyorsa. Ama çok geniş bir şampiyon havuzun olmasın 3-4 karakterle sürekli oyna. Oynadıkça gelişeceksin.

Haklısınız hocam elayja diye bir kanaldan itemlere bakıyorum ama item bilgim yok oynadıkça öğrenir miyim?

Haklısınız hocam elayja diye bir kanaldan itemlere bakıyorum ama item bilgim yok oynadıkça öğrenir miyim?
Tabii ki sıralı seçim oynuyorsun build deneyebilirsin mesela,böyle böyle kendini geliştiriceksin. (ama lütfen dereceli oyunda karakter veya build deneme küfür yememek için). Şimdiden iyi oyunlar.

İtem için probuilds gibi sitelerden yardım alabilirsin. Genellikle meta buildler öneriliyor. Bunun yanında iki karakter de oynaması kolay ama ustalaşması zor şampiyonlar. Dolayısıyla takımına faydalı olman da zor. Çünkü kill dışında pek bir görevleri yok. Tavsiyem bu tarz şampiyonlar yerine takımına daha rahat fayda sağlayabileceğin şampiyonlarla oynaman bu sayede oyunu da daha kolay öğrenirsin.

Tabii ki sıralı seçim oynuyorsun build deneyebilirsin mesela,böyle böyle kendini geliştiriceksin. (ama lütfen dereceli oyunda karakter veya build deneme küfür yememek için). Şimdiden iyi oyunlar.
yok hocam milletin oyununa zarar vermek olmaz

Hocam yavaş yavaş oturdu ama son 1 sorum var
Late Game hangisi daha iyi olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı