Yasuo vs Yone

Behzat Amir

Centipat
Arkadaşlar midde genelde irelia, sylas, akali oynuyorum. Havuzumu genişletmek adına şu anda birisini açacağım ve öğreneceğim. Hangisini almalıyım, neden? Hangisi daha zevkli? Hangisi daha güzel? Önerileriniz için teşekkür ederim. Bu arada konudan bağımsız hiç nişancı karakter oynamıyorum. Hep yakın oynuyorum bu kötü bir şey mi tarzım böyle.

Yone TF Sırasında daha güçlü.
Arkadaşlar midde genelde irelia, sylas, akali oynuyorum. Havuzumu genişletmek adına şu anda birisini açacağım ve öğreneceğim. Hangisini almalıyım, neden? Hangisi daha zevkli? Hangisi daha güzel? Önerileriniz için teşekkür ederim. Bu arada konudan bağımsız hiç nişancı karakter oynamıyorum. Hep yakın oynuyorum bu kötü bir şey mi tarzım böyle.
Hayır değil benim arkadaş da hep Nasus oynuyor :D

Yone'nin oyun yapma yeteneği çok daha yüksek. Ultisini hem agresif hem defansif kullanabiliyorsun. Ben Yone tercih ederdim.

Skilleri gir- çık olan karakterleri oynamayı seviyorsun anlaşılan.

Yone bu şekilde bir karakter, ya da mid kaisa oynayabilirsen hem nişancı hem midde oynanabiliyor.

Her lanede oynar ve kullanmayı bilen kişinin elinde çok güçlü bir karakter.

İtem dizilimini hibrit öneririm, böylelikle tüm skilleri geliştirebilirsin.

Nashor, hex silahkılıç, üçlü, rabadon tarzı bir Build mükemmel oluyor.

Skilleri gir- çık olan karakterleri oynamayı seviyorsun anlaşılan.

Yone bu şekilde bir karakter, ya da mid kaisa oynayabilirsen hem nişancı hem midde oynanabiliyor.

Her lanede oynar ve kullanmayı bilen kişinin elinde çok güçlü bir karakter.

İtem dizilimini hibrit öneririm, böylelikle tüm skilleri geliştirebilirsin.

Nashor, hex silahkılıç, üçlü, rabadon tarzı bir Build mükemmel oluyor.
Hocam kaisa uzak mesafe onları sevmiyorum. Ama şu sırayı düşündüm. Mavi öz fiyatından dolayı Yasuo> Katarina> Yone
Üstte de morde irelia fiora jax sett oynuyorum. Bu tarzda olan mid ve top için önerilerinizi bekliyorum.

Nurf yiyene kadar kata diyorum. Kraken katilini al adamların içinde R bas ve penta. Katarina'nın ultisi ve kraken katili sürekli tetikleniyor ve aşırı fazla damage vuruyor . Oynayabileceğini düşünüyorsan alabilirsin.

Yone öneririm. Çok güçlü bir karakter. Fakat oyun mekaniklerine güveniyorsan Yasuo daha iyi olur. Çünkü Yasuo oynaması sabit bir karakter değil. Bir sürü tercih ve bir sürü kombo var. İyi oyun yapma gücü var. Her şey takım savaşında attığın iyi bir hortuma bakar. Fakat ben daha kolay istiyorum diyorsan Yone daha iyi olur. Oynaması daha sabittir ama çok işlevseldir. Takım savaşında iyi bir ulti atarsan oyunu taşırsın. Oyun uzadıkça çok daha güçlü olursun. Erken oyunda ise safe oyna yeter.

Geri
Yukarı