Yatay Shorts videosu nasıl atılır?

MertSolen

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba yaptığım Shorts videosu yatay ve 40 saniye fakat yükleyince normal video olarak algılıyor ben yatay Shorts atmak istiyorum nasıl yapabilirim yardım eder misiniz masaüstü kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba yaptığım Shorts videosu yatay ve 40 saniye fakat yükleyince normal video olarak algılıyor ben yatay Shorts atmak istiyorum nasıl yapabilirim yardım eder misiniz masaüstü kullanıyorum.

Yatay videoyu dikey çevirip 1080x1920 yaparsan olur ama YouTube Shorts arayüzü dik olur. Sadece video yatay olur.

Videonuzu 90 derece çevirmelisiniz. Ama o zaman da izleyicilerin de telefonu çevirmesi gerek. Bu da izleme konforunu düşürür.

Öncelikle yatay shorts atamazsınız. Fakat yaday olarak yüklemek için rastgele bir video editöründen 9:16 bir proje oluşturun çektiğiniz 16:9 videoyu 9:16 videonun ortasına ortalayın. Arkaya güzel bir arkaplan koyarsan tamamdır.
Millet öyle demiş zaten dislike atma sebebi?

Millet öyle demiş zaten dislike atma sebebi?
Normal youtube videosunu shortsa koyamazsın. Ben anlatmışım yatay video nasıl atılır diye.
1693505429289.png
Sen direk atamazsın yazmışsın.

Geri
Yukarı