Yatılı okulda zorlanmak

w3xan1t

Hectopat
Ben URL'a da yatılı okumaktayım (pazar akşamüstünden salı öğlene kadar) ancak 2 haftadır gitmeme rağmen bir alışamamazlık daha doğrusu isimlendiremediğim bir duygu var. Okula çok uzak değilim otobüs+metroyla beraber 1 saatte gidiliyor. Okulun servisi de var ayrıca, ancak ben yatılıya pek ısınamadım açıkçası. Babam ısrar ediyor orada kalmamı alışacaksın yaparsın diyor. Sizin fikirlerinizi merak ettim. Bu alışma sürecini nasıl hızlandırabiliriz?

Ben URL'a da yatılı okumaktayım (pazar akşamüstünden salı öğlene kadar) ancak 2 haftadır gitmeme rağmen bir alışamamazlık daha doğrusu isimlendiremediğim bir duygu var. Okula çok uzak değilim otobüs+metroyla beraber 1 saatte gidiliyor. Okulun servisi de var ayrıca, ancak ben yatılıya pek ısınamadım açıkçası. Babam ısrar ediyor orada kalmamı alışacaksın yaparsın diyor. Sizin fikirlerinizi merak ettim. Bu alışma sürecini nasıl hızlandırabiliriz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gitmemeye çalış.

Ailen seni seviyor mu? (Önemli soru)

Annem beni çok seviyor ancak babam için aynı şeyi söyleyemem. Kardeşim varken hep benim üzerimden mizah yapıyor benimle telefonda konuşurken biraz sert konuşuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gitmemeye çalış.

O kadar kolay olmuyor maalesef.

Eğer baban seni sevmiyorsa eve dönmen senin için daha kötü olacaktır.
Güçlü ol ve yatılı okulu en iyisi olarak bitir, işte o zaman o eve döndüğünde seni mecburen sevmek zorunda olacaklar :).

Geri
Yukarı