Yatırım için banka önerisi

Falconus

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, paramın bir kısmına dolar aldım bir kısmını da bankaya yatırmıştım fakat mevduat faizleri çok düştü. Yapı Kredi %21 veriyor şu an. Sizce hala düşmeye devam edecek mi veya artar mı yoksa bu banka mı düşük veriyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Odea 34 alternatif 33 Akbank 32 vade gün sayısı arttıkça faiz oranı düşer, ben kkmye bağladım %28'den + kurt artısı olursa oradan ilave gelecek.
Devlet faizi artırırsa bu mevduat faizlerine etkisi olur mu ? Biliyorum artık bankalar bağımsız kendi veriyor oranları ama şuan yapıkredi %21 veriyorsa devlet faizi artırınca etkisi olucak mı? Sonuçta daha düşük vermez devlet faizine nazaran.

Yapıkredi yeni paranıza (hesabınıza yapıkredi dışından gelen) paraya güzel faizler verir genelde, bağlı olduğunuz şubeyi ararsanız daha güzel faiz oranlarından yararlandırabilirler sizi.

Yapıkredi yeni paranıza (hesabınıza yapıkredi dışından gelen) paraya güzel faizler verir genelde, bağlı olduğunuz şubeyi ararsanız daha güzel faiz oranlarından yararlandırabilirler sizi.
3 ay olucak parayı yatıralı fakat %21 düşük gibi geldi bana olmadı diğer bankaları bi arayım belki yapıkredi düşük veriyordur.

Teşekkürler hocam. Bu akbank ing bank sabit mi veriyor yoksa zamanla düşüyor mu ? Akbankta ilk hesaba özel yazıyor fakat ing de öyle değil.
Zamanla düşer akbankta, İNG'nin sistemleri çok farklı zamanla düşmüyorsa bile her ay senden fatura öde, banka kartınla harcama yap, havale yap gibi görevler yapmanı isteyebilir.

Zamanla düşer akbankta, İNG'nin sistemleri çok farklı zamanla düşmüyorsa bile her ay senden fatura öde, banka kartınla harcama yap, havale yap gibi görevler yapmanı isteyebilir.
+ olarak akbank'a kaydolacaksan akbank kullanan bir tanıdığından davet kodu ile kaydol, davet et kazan tarzı kampanyaları oluyor akbankın, İNG'de var mı bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı