Yatırımsız nasıl para kazanılabilir?

Fake sosyal medya hesabından kastın insanları dolandırmaksa tavsiye etmem helal yoldan para kazanmaya bak. Okuduğun için yaz aylarında bir yerde çalışabilirsin.

Herkese selam. 16 yaşında lise 1'e giden bir insanım. Elimde kredi ve banka kartım yok. Sanal kart kullanıyorum ve yatırımsız bir şekilde para kazanmak istiyorum. Yardımcı olursanız gerçekten sevinirim. Logo yapmakta iyiyimdir. Fake sosyal medya hesabı kurmaktada fena sayılmam. Burada iş bulmaya çalışıyorum ama pastane bile 18 yaş altı almıyor maalesef.

Brave browserda reklamlar otomatik engelleniyor Brave de onları kriptoya dönüştürüp bir kısmını bize veriyor 19 BAT 100 TL'ye denk geliyor kripto sitelerinde falan gezersen fazla reklam çıkar ve daha hızlı BAT kazanabilirsin bu şekilde de onları dolara çevirip sanal kartınıza atabilirsiniz.

İninal almayı dene ama her ay 2 TL komisyon alıyor.
Onuda kurdum sonrada tamamen kapattırdım.

Fake sosyal medya hesabından kastın insanları dolandırmaksa tavsiye etmem helal yoldan para kazanmaya bak. Okuduğun için yaz aylarında bir yerde çalışabilirsin.
Yok hocam. Fake hesap kurup insanlara satmak. Kuramayanda oluyor.

Tekrar talep et, sipariş et. İlla fiziksel karta da ihtiyacın yok. Sanal kartla da işini yapabilirsin.
Nays kart kullanıyorum. İş bankasına ait. Sanal kartta iban cvv kart numarası son kullanma tarihi hepsi var.

Mahallede ucuza Steam cüzdan kodu satılır diye ilan verebilirsin.
Mahalledeki insanlar pubg'ye tapıyorlar.

Geri
Yukarı