Yavaş Kablonet internet için alternatif önerisi

polat2141

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam Kablonet kullanıcısıyım. 25 indirme sınırsız bir hattım var ve 7'den sonra yarı yarıya kesiliyor ama sabah saatleri bile olsa internet gerçekten çok kötü oluyor. Kablonet'in daha iyi paketi olan var mı veya başka bir internete geçmek istesem hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablonetin 100MB tarifelerine bakabilirsiniz. Ayrıca bildiğim kadarıyla ufak bir fark ödeyerek mevcut paketinizde ki 19:00'dan sonra yavaşlayan sistemi kaldırabiliyorsunuz. Müşteri hizmetlerini ararsanız yardımcı olurlar.

Arkadaşlar selam Kablonet kullanıcısıyım. 25 indirme sınırsız bir hattım var ve 7'den sonra yarı yarıya kesiliyor ama sabah saatleri bile olsa internet gerçekten çok kötü oluyor. Kablonet'in daha iyi paketi olan var mı veya başka bir internete geçmek istesem hangisini önerirsiniz?
Ben netspeed kullanıyorum ve memnunum. Altyapı neyi destekliyorsa net alırsın altyapın iyi ise. refransla indirimde alırsınız. Bi göz atın derim Netspeed - Taahhütsüz, Limitsiz En Uygun Fiber İnternet Paketleri | Altyapı Sorgulama | İnternet Hız Testi

Yeni konular

Geri
Yukarı