Yavaşladığı düşüncesi ile sıfırlanan Excalibur G770, daha yavaş çalışmaya başladı

YgtAlp23

Femtopat
Daha fazla  
Yakın zamanda şu an da kullanıyor olduğum Casper'ın Excalibur G770 modelini sıfırlamaya karar verdim. Sıfırladıktan sonra bilgisayarı açtım ve sürücüleri ve sistemi güncel hale getirip eskiden kullandığım ayarların büyük bölümünü yaptım. Sıra FPS'imi test etmeye geldi, fakat FPS değerine bakınca sıfırlamadan önceki halinden daha yavaştı. Acaba benim mi düşünmediğim bir şey veya hatam mı var, yoksa bilgisayarın sıkıntısı mı bilmiyorum. Daha önce bir keresinde sıfırladığımda da böyleydi, ama sürücüleri güncelleştirince problemim kalmamıştı. Tavsiyeniz var mı, veya bilgisayarı aldığım mağazaya götürsem sorunu çözerler mi?

Performans modu değişmiş olabilir belki. Control Center'dan performans modunda mı?

Performans modu değişmiş olabilir belki. Control Center'dan performans modunda mı?
Performans modunu asla unutmadım, bilgisayarı sıfırladıktan sonra da aktif ettim yani.

Cihazın bakımını yaptınız mı?

Sıfırlamayın temiz kurulum yapın.

Yakın zamanda fan bakımına göndermeyi düşünüyorum ama açıkçası sorunun bundan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü daha önce sıfırladığım bir keresinde de aynı problemi yaşadım, ama o sorunu sürücüleri güncelleyince çözdüm. Bunda ise güncellememe rağmen düzelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı