Yayın esnasında OBS mavi ekran veriyor Wdf01000.sys+2F70

İşletim sistemi
Windows 10

EmrahGuvendik

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım
Merhaba, son zamanlarda sıkça yaşadığım ve bir türlü çözemediğim mavi ekran problemim hakkında yardımlarınızı rica ediyorum. OBS üzerinden yayın esnasında birden sistem kilitlenip mavi ekran veriyor ve gidiyor.

Sistem bilgileri
Ryzen 9 3900X ( overclock yok)
2x8 GB Corsair Vengeance 3200 MHz RAM (Auto da o.c yok)
ASUS STRIX GTX 1080
MSI X570 Pro Carbon Wi-Fi anakart.

Tüm driverlarım güncel, işletim sistemi temiz kurulum yapıldı. Orijinal ve tüm güncelleştirmeleri yapıldı.

Minidump:Google Drive
OBS Crash: Google Drive

CY3014 broadcast driver hata vermiş. Anladığım kadarıyla yayın için kullandığınız bir yazılım.
PUBG emülatörü kaldırın.
Kullandığınız yayın yazılımını ya güncelleyin ya da kaldırın.

Broadcast driver dediğiniz sanırım capture Card? Elgato capture Card ile DSLR kamera bağlantısı yapıyorum.
OBS ve Game capture HD (capture Card yazılımı) güncel.

TP-Link'in 7 portlu UH720 model USB 3.0 Hub'ını kullanıyorum. Bazen capture Card aygıt yöneticisinde "?" olarak gözüküyor ve Windows hatası alıyorum, hatanın tam metnini hatırlamıyorum fakat aşırı USB kullanımı gibi bir hataydı. Hub bütün gücünü USB üzerinden almıyor ekstra 12v adaptörü mevcut. Bununla alakalı bir hata mevcut mu dmp dosyasında ?

Bir de emülatörü kaldırın demişsiniz, PUBG Mobile yayınları yapıyorum. Yaklaşık 30 dk önce de Mobile PUBG oynarken bu sıkıntıyı yaşadım. Son çare burada paylaşmak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı