Yayın Esnasında Video İzlerken Video Kasması

kasilva

Hectopat
Twitch üzerinden canlı yayın yaparken video izlediğim sırada videolar kasıyor, takılıyor, duraksıyor. Belli ki OBS bilgisayarı fazla yoruyor ama kötü bir sisteme sahip değilim. Eskiden böyle bir sorunu da hiç yaşamadım. Bunun sebebi ne olabilir. Bilgisayar parçalarımdan birinde sorun olma ihtimali var mı acaba? Bilgisayar açılırken inanılmaz bir fan gücüyle açılıyor. Bu sıralar çok sık elektrik kesintisi yaşıyorum. Elektrik geldikten sonra bilgisayarı açtığımda yüksek bir fan gücü çalışıyor ve bilgisayar açılmıyor. Ekran kartına giren monitör kablosunu tak çıkar yapıyorum öyle çalışıyor. Bilgisayarım QP Super
-AMD Ryzen 5 3600
-MSI GTX 2060 Super
-16 GB RAM
Ayrıca yayını ekran kartı üzerinden yapmıyorum. Fakat otomatik yayın esnasında kayıt al özelliği açık ve o ekran kartı üzerinden alıyor. Kaydı durdurup kontrol ettim yine de aynı sorunu yaşamaktayım.
Aşağıya da yayın esnasında ki bilgisayarın performansını gösteren görseli bırakayım.
Yardım edebilecek kimse yok mu?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    19,5 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı